Mokinių pasiekimai

2011-2014 metų Vilniaus Valdorfo mokyklos mokinių pasiekimai.

2011-2014 metų Vilniaus Valdorfo mokyklos mokinių pasiekimai olimpiadose ir konkursuose.

2014 metų Vilniaus Valdorfo mokyklos dvyliktokų metų darbai (pirmoji dalis).

2014 metų Vilniaus Valdorfo mokyklos dvyliktokų metų darbai (antroji dalis).

2014 metų Vilniaus Valdorfo mokyklos dešimtokų žemės ūkio praktika Vokietijos biodinaminiuose ūkiuose.

2014 metų dvyliktokų socialinė praktika.

2014 metų dvyliktokų socialinė praktika (antroji dalis).

Mūsų abiturientai

Šiais, 2015 metais, mūsų mokyklą baigė VIII-oji abiturientų ir I-oji gimnazistų laida. Nors stengėmės naujo ir neįprasto mūsų ausiai įvardijimo per daug nesureikšminti, tačiau jautėme lyg ir įdėmesnius žvilgsnius, nukreiptus į rezultatus, ir kiek didesnę atsakomybę už save ir už savo mokyklą.

Džiugu, kad nenuvylėme kitų ir nenusivylėme patys – Vilniaus Valdorfo mokyklos baigimo atestatus gavo visi 22 abiturientai (beje, tai iki šiol didžiausia baigusiųjų klasė). Egzaminus išlaikė visi ir niekam nereikėjo perlaikyti (Lukas nuo egzaminų buvo atleistas dėl sveikatos).

Be privalomų gimtosios ir užsienio kalbų (anglų ir vokiečių) egzaminų, abiturientai rinkosi istoriją (16 mokinių), matematiką (12 mok.), informacines technologijas (3 mok.), fiziką (2 mok.), biologiją (2 mok.), geografiją (1 mok.) ir chemiją (1 mok.).

Na, o tolimesni, konkrečių specialybių, šių metų gimnazistų pasirinkimai neką mažiau įvairūs: buvo pasirinkusių ir humanitarinę, ir socialinę, ir meninę, ir tiksliųjų mokslų, techninę, kryptį. Labai džiugu, kad visi, kurie stojo (nestojo 1 žmogus), įstojo pagal savo pasirinkimus.

Linkime jiems sėkmės ir toliau ieškant tikrojo savo Gyvenimo kelio!

Raminta S.

Kaip sekėsi 2015 baigusiems mūsų mokyklą: Alumni pasirinkimų diagrama

Kaip sekėsi 2012-2014 baigusiems mūsų mokyklą: Alumni pasirinkimų diagrama

2007-2011 metų Vilniaus Valdorfo mokyklos abiturientų brandos egzaminų rezultatai ir stojimo analizė (PDF)

Kaip sekasi buvusiems mūsų mokyklos mokiniams skaitykite straipsnyje "Buvusiems mokyklos auklėtiniams mokykla suteikė drąsos ieškoti savo gyvenimo kelio."

Apie 2012 metų abiturientų metų darbų pristatymą skaitykite "Turi neįgyvendintą svajonę - imkis metų darbo."

Apie 2011 metų abiturientų metų darbų pristatymą skaitykite "Valdorfo dešimtukas – vis dėlto jie tai padarė!