Gerai pažinodamas tiek Rytų, tiek Vakarų dvasinių kultūrų tradicijas bei turėdamas savo asmeninę patirtį apie tai, Rudolfas Steineris išgrynino ir šioje knygoje aprašė dvasinės mokinystės kelio dėsnius.

virselisPA

Atnaujintas ir papildytas „Padėkime augti“ leidimas. Medicininiai ir pedagoginiai patarimai tėvams bei visiems, dirbantiems su vaikais. Knygoje pateikiamos profesionalios ir išmintingos konsultacijos dėl vaikų ligų bei kasdienių didesnių ir mažesnių auklėjimo problemų. Pateikiamas visuminis požiūris į vaiko raidą, pagrįstas medicina bei antroposofija. Knygoje taip pat yra naudingų priedų: spalvotų nuotraukų, gydomųjų priemonių santrauka, svorio augimo lentelė, skiepų kalendorius, mezgimo pavyzdžių ir kt.

virselisNKV

Tiek tėvai, tiek vaikų darželio auklėtojai ir mokytojai pastaruoju metu pastebėjo, kad vaikai iš esmės pasikeitė. Ar tai dėl to, kad tėvai visada darbe, o vaikus „auklėja“ televizorius ir kompiuteris? Ar turime reikalą su kažkokia mistine naująja karta?

Kerttu Soans ir Armen Tõugu knyga „Naujosios kartos vaikai“ turėtų būti įdomi visiems tėvams. Galbūt ir jūsų iš pirmo žvilgsnio labai kaprizingas vaikas yra vienas iš indigo vaikų, kuriems auklėti Spoko metodika jau nebetinka. Ką su tokiais vaikais daryti? Kaip juos suprasti ir taikiai sugyventi?

Naujosios kartos vaikų tyrėjas Armen Tõugu, remdamasis Kerttu Soans užrašais, apibendrina, kokie yra šie vaikai ir ką turėtų žinoti tokių savybių turinčių vaikų tėvai. Taigi prieš jus susimąstyti verčianti knyga apie tai, koks galėtų būti tėvų vaidmuo XXI amžiuje.