El. dienynas

Mokykloje veikia elektroninis dienynas - priemonė tėvams, mokiniams ir mokytojams dalintis informacija apie vaikų mokymąsi.

Dažniausiai užduodami klausimai:

UŽMIRŠAU SLAPTAŽODĮ, PRISIJUNGIMO VARDĄ!

Ne bėda! Parašykite apie tai el. dienyno administratoriui el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ir netrukus vėl galėsite prisijungti.

Kaip užsiregistruoti mokiniui?
  1. Iš klasės mokytojo turėtumėte gauti savo asmeninį raktą, kuris atrodo maždaug taip: xxxxyyyy$zzzz, kur xxxx - Jūsų vardo pirmos keturios raidės, yyyy - Jūsų pavardės pirmos keturios raidės, o zzzz - atsitiktinai sukurti simboliai.
  2. Jei jau turite asmeninį raktą, eikite į sistema.tamo.lt ir spauskite „Registracija“.
  3. Suveskite savo duomenis taip, kaip nurodyta ir spauskite „Išsaugoti“. Prisiminkite ar užsirašykite naudotojo vardą ir slaptažodį, jie bus reikalingi ateityje.
  4. Jei viską atlikote teisingai, jau prisijungėte prie savo el. dienyno paskyros. Gero naudojimosi!
Kaip užsiregistruoti tėčiui ar mamai?
  1. Iš klasės mokytojo turėtumėte gauti savo vaiko identifikatorių-raktą, kuris atrodo taip: xxxxyyyy#zzzz, kur xxxx - Jūsų vaiko vardo pirmos keturios raidės, yyyy - Jūsų vaiko pavardės pirmos keturios raidės, o zzzz - atsitiktinai sukurti simboliai. Atkreipkite dėmesį, kai vaiko identifikatoriuje-rakte turėtų būti grotelių (#), o ne dolerio ($) ženklas.
  2. Jei jau turite savo vaiko identifikatorių-raktą, eikite į sistema.tamo.lt ir spauskite „Registracija“.
  3. Pažymėkite „Mokinių tėvų registracija“, suveskite savo duomenis taip, kaip nurodyta, ir spauskite „Išsaugoti“. Prisiminkite ar užsirašykite naudotojo vardą ir slaptažodį, jie bus reikalingi ateityje.
Ar gali vaiko tėtis ir mama turėti skirtingas el. dienyno sąskaitas tam pačiam vaikui?

Taip gali, tereikia du kartus užsiregistruoti kiekvienam tėvui naudojantis tuo pačiu vaiko identifikatoriaus-raktu.

Jei esu 2 vaikų tėvas, ar kiekvienam vaikui, kuris mokosi mokykloje, būtina kurti atskiras el. dienyno sąskaitas?

Ne. Naudojantis viena sąskaita galima sekti kelių vaikų mokymąsi. Kaip tai padaryti, skaitykite kitame klausime.

Kaip naudojantis viena el. dienyno sąskaita galima sekti iškart kelių vaikų mokymąsi?
  1. Norėdami prie savo egzistuojančios el. dienyno sąskaitos pridėti dar vieną vaiką, turite turėti jo identifikatorių-raktą, kurį gausite iš klasės mokytojo. Identifikatorius-raktas atrodo taip: xxxxyyyy#zzzz, kur xxxx - Jūsų vaiko vardo pirmos keturios raidės, yyyy - Jūsų vaiko pavardės pirmos keturios raidės, o zzzz - atsitiktinai sukurti simboliai. Atkreipkite dėmesį, kai vaiko identifikatoriuje-rakte turėtų būti grotelių (#), o ne dolerio ($) ženklas.
  2. El. dienyne prisijunkite prie savo sąskaitos ir kairėje esančiame meniu paspauskite punktą „Pridėti vaiką“.
  3. Atsiradusiame laukelyje įveskite vaiko, kurį norite pridėti, identifikatorių-raktą.
  4. Norėdami išsirinkti, kurio vaiko dienyną norite žiūrėti, spauskite viršuje esantį mygtuką „Keisti aplinką“.
Kaip parašyti žinutę?
  1. Prisijungę prie el. dienyno spauskite „Žinutės“.
  2. Čia matote gautas žinutes. Jei norite parašyti naują, spauskite „Naujas“.
  3. Sąraše „Gavėjas“ pasirinkite norimą gavėją, sukurkite žinutę ir spauskite „Siųsti“.

Jei turite klausimų, susijusių su el. dienynu, rašykite juos per el. dienyną žinutę adresuodami mokyklos administratoriui arba el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.