Ikimokyklinio ugdymo Valdorfo pedagogikos grupės Vilniaus mieste

Valdorfo darželis „Namelis Medyje“
Saulės g., Antakalnis
3 ikimokyklinio ugdymo grupės
Administratorė Virmantė Urbelytė tel. 8 622 13901
www.valdorfodarzelis.lt

Valdorfo darželis „Žemės aidas“
1 ikimokyklinio ugdymo grupė
Aido g. (Liepkalnis, šalia Rasų kapinių)
Administratorė Indrė Vaičiūnienė tel. 8 679 87766

Valdorfo darželis „Karalių pasaka“
Vakaro g. 6, Lazdynėliai
Administratorė Lina Dvaranauskienė tel. 8 655 23511

Valdorfo darželis „Darželis gamtoje“
„Darželio gamtoje“ vedančioji auklėtoja Rita Vincė Baltrūnienė
www.darzelisgamtoje.lt

Valdorfo darželis „Bitė lingo“
K. Donelaičio g. 8, Naujamiestis
www.bitelingo.lt

Susitikimų žemė - Juodenėnai

Susitikimų žemė – tai vieta, kur susitinka įvairios iniciatyvos, vaikai ir suaugę, pažįstami ir nepažįstami, stiprūs ir silpni; kur mūsų vaikai galės pažinti žemę ir dirbti ant žemės, mokytis įvairių amatų; tai vieta paauglių iniciatyvoms, mokyklos vasaros stovykloms ir bendruomenės šventėms bei seminarams.

Apie renginius Susitikimų žemėje skaitykite čia: http://susitikimuzeme.lt/