Tapk mokytoju

Valdorfo bendruomenė plečiasi, kuriasi naujos mokyklos.

Kviečiame atsiliepti tuos, kurie jaučiate pašaukimą būti mokytojais.

Laukiami įvairių dalykų mokytojai. Užsiregistravusius galėtume pakviesti savanoriauti, pavaduoti mokytojus, dalyvauti mūsų paskaitose ir seminaruose. Galbūt ateityje jūs tapsite Valdorfo mokyklos mokytoju.

Registruokitės siųsdami savo gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. . Temos laukelyje nurodykite Tapk mokytoju.

Šiuo metu ieškome:

• 1-os klasės mokytojo padėjėjo darbui nuo 2017 m. rugsėjo 1 d.

Reikalavimai kandidatui: baigta tiksliųjų arba gamtos mokslų studijų programa ir įgyta mokytojo kvalifikacija ar iki studijų pabaigos likę vieneri metai.

Gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką siųskite el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. . Temos laukelyje nurodykite Mokytojo padėjėjas.

• Anglų kalbos mokytojo darbui nuo 2017 m. sausio.

Darbo krūvis – 4 val./sav. pradinėse klasėse ir pavadavimai pagal poreikį. Nuo 2017 m. rugsėjo krūvis galėtų didėti.

Reikalavimai kandidatui: baigta anglų kalbos studijų programa ir įgyta mokytojo kvalifikacija ar iki studijų pabaigos likę vieneri metai.

Gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką siųskite iki 2017-01-02 el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. . Temos laukelyje nurodykite Angų kalbos mokytojas.

Iš visų kandidatų tikimės, kad į skelbimą atsiliepėte neatsitiktinai, kad jaučiate pašaukimą būti mokytoju, Jums yra artimos Valdorfo pedagogikos vertybės, esate atviras, iniciatyvus ir kūrybiškas, nebijote iššūkių, esate pasiruošęs nuolat mokytis bei ugdyti save.

Teiraukitės telefonu 8~5 2137041 (kviesti Giedrę).