MOKYKLOS DARBO GRUPĖS

Esame bendruomenės sukurta ir valdoma mokykla. Sprendimų ieškome ir juos priimame kartu – mokytojai, tėvai ir mokiniai. Darbo grupėse, dalindamiesi savo patirtimi, gebėjimais ir idėjomis, gvildename mokyklai aktualius klausimus ir kuriame savo mokyklos ateitį.

Kviečiame prisijungti prie bendruomeniško mokyklos valdymo dalyvaujant darbo grupių veikloje.

Mokytojų Kolegija
Nariai ir koordinatoriusAprašymasLaikas, vietaKontaktinė informacija

Kolegiją sudaro visi mokyklos mokytojai, su ugdymu susiję darbuotojai ir administracija.

Nuolat veikianti mokyklos savivaldos institucija mokytojų profesiniams ir bendriems ugdymo klausimams spręsti.

Ketvirtadieniais 15:00 - 18:00

Mokinių savivalda
Nariai ir koordinatoriusAprašymasLaikas, vietaKontaktinė informacija

Mana, Lėja, Kovas, Justas (7 kl.)
Viltė, Smiltė (8 kl.)
Monika, Jorigis, Austėja, Kajus, Emilija, Gertrūda (9 kl.)
Aurora, Aistė (10 kl.)
Magdalena (11 kl.)
Emilija, Linas (12 kl.)

Koordinuoja mokytoja Emilija Puskunigytė

Mokinių savivaldos organas formuojamas mokinių iniciatyva. Gali priklausyti 7-12 kl. mokiniai.

Antradieniais 15:00-16:00

Koordinacinė grupė

Aušra Puskunigienė
Roma Turčinavičienė
Mindaugas Kanišauskas
Edvinas Kučinskas

Grupę koordinuoja
Giedrė Daugalienė

Mokyklos valdymo organas, priimantis sprendimus mokyklos veiklos organizavimo (ne pedagoginiais) klausimais. Koordinacinė grupė taip pat koordinuoja mokykloje veikiančių ne pedagoginių grupių veiklą.

Susitikimai vyksta 1-2 kartus per mėn.

Ugdymo koordinavimo grupė

Audrius Driukas
Vykintas Šlapikas
Vilija Stankaitytė
Aušra Puskunigienė

Koordinuoja
Antanas Jonušas

Mokyklos valdymo organas, mokytojų kolegijos įgaliotas priimti sprendimus pedagoginiais klausimais, patikslinti nutarimus, parengti tvarkas, ruošti klausimus, susijusius su ugdymu, tvirtinti mokytojų kolegijai.

Trečiadieniais 12-13 val.

Personalo grupė

Raminta Saldžiūnienė
Vaida Petravičiūtė
Julija Kostiukevičiūtė
Danutė Baranauskienė

Koordinuoja Giedrė Daugalienė

Grupė rūpinasi, kad būtų sutelkta ugdymo procesui reikalinga pedagogų komanda, derina su darbuotojais darbo funkcijas ir krūvius, sprendžia darbo kokybės klausimus.

Pirmadieniais 14:00

Komunikacijos grupė

Mokytojai

Daiva Ladukienė
Donatas Mačiulis
Emilija Puskunigytė

Tėvai

Dovilė Kuliešienė
Jurgita Kielienė
Donata Baniūnienė
Dalia Švagžlytė
Giedrė Čiužaitė

Koordinuoja Eglė Kučinskienė

Grupė informuoja bendruomenę ir visuomenę apie mokyklos veiklą, jos tradicijas ir vertybes, rūpinasi informacijos sklaida mokyklos bendruomenėje.

Renkasi kartą per mėnesį

Nuotraukas socialiniams tinklams galima siųsti

Finansų grupė
Nariai ir koordinatoriusAprašymasLaikas, vietaKontaktinė informacija

Saulius Jankevičius (7 ir 10 kl. tėvelis)
Andrius Dvaranauskas (3 ir 5 kl. tėvelis)
Laima Vinciūnienė (3 ir 7 kl. mama)
Vidmantas Šiugždinis (2 ir 4 kl. tėvelis)
Tadas Janušonis
Agnė Dulkytė
Mindaugas Kanišauskas
Raminta Kazlauskienė
Jurga Sarapinienė

Koordinuoja
Eugenija Vilkauskienė

Grupė analizuoja mokyklos finansinę būklę, planuoja mokyklos biudžetą, prižiūri jo vykdymą, administruoja tėvų savitarpio paramos fondą.

1 kartą per mėnesį arba pagal poreikį.

Kiemo grupė
Nariai ir koordinatoriusAprašymasLaikas, vietaKontaktinė informacija

Jonas Papučka (ūkio administratorius)
Daiva Ladukienė
Mykolas Zovė
Vilija Dragūnienė

Koordinuoja Vykintas Šlapikas

Rūpinasi, kad mokyklos kiemas būtų harmoninga, interaktyvi ir saugi erdvė mokiniams pertraukų ir pamokų metu.

Kas antrą trečiadienį 15 val.

Ūkio grupė

Bus aprašyta.

Ugdymo karjerai grupė

Irena Voinič
Olga Smal
Antanas Jonušas
Vilija Dragūnienė
Birutė Grašytė

Koordinuoja Agnė Dulkytė

Tikslas – padėti mokiniams ugdytis gyvenimo ir karjeros kompetencijas, kurios yra reikalingos norint sėkmingai pasirinkti mokymosi kryptį, profesinę ir darbinę veiklą, pereiti iš mokymo į darbinę aplinką, toliau tobulėti ir mokytis visą gyvenimą.

Kartą per mėnesį.

Metų darbo grupė

Nijolė Akstinienė
Eglė Pečiulytė
Raminta Kazlauskienė
Audrius Driukas

Koordinuoja Vykintas Šlapikas

Grupė rūpinasi Metų darbo projekto organizavimu.

Renkasi pagal susitarimą