Priėmimas

Skelbiame bendrą būsimų pirmokų priėmimą į visas tris Vilniuje veikiančias Valdorfo mokyklas.

Visi, kurie jaučiatės pakankamai susipažinę su Valdorfo pedagogika ir pasirinkę Jums tinkančią Valdorfo mokyklą Vilniuje, atsisiųskite prašymo formą, užpildykite ir pateikite šiame puslapyje žemiau esančioje formoje.

Priėmimo prašymo forma atsisiuntimui: 202101_Priėmimo_anketa_Vardas_Pavardė

Atsisiųskite, užpildykite, pasirašykite ir išsaugokite elektroniniu formatu prašymą (patogiausia pdf).

Pateikite prašymą naudodamiesi šia nuoroda:

Sėkmingą įkėlimą lydi automatinis Google Forms patvirtinimas nurodytu elektroniniu laišku. Pastebėjome, kad pernai apie 1% visų pareiškėjų nepavyksta įkelti failo, tokiu atveju siųskite PDF adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ir laukite patvirtinimo raštu.

Prašymai priimami elektronine forma nuo 2021 01 01 iki 2021 02 28 . Vėliau nuoroda irgi bus aktyvi, pavėlavusiems, kurie patenka į papildomą sąrašą. Laukiame prašymų bet kuriuo laiku, iki mokslo metų pabaigos.

Prašymai į visas mokyklas priimami per tą pačią nuorodą, informacija pateikiama visų mokyklų ir asociacijos tinklapiuose.

Priėmus dokumentus, mokyklų priėmimo grupės susisiekia su pareiškėjais dėl papildomų klausimų/susitikimų/kita pagal mokyklų vidinę tvarką.

Visi pareiškėjai informuojami apie priėmimo rezultatus kaip įmanoma greičiau. Informuoja mokyklos, kurias nurodėte pirmuoju prioritetu.

Visi, kas turite klausimų, kviesime į virtualius, ir jei leis galimybės į “gyvus” susitikimus mokyklose. Kiekvienoje mokykloje atskiru laiku vyksta susipažinimo, klausimų-atsakymų susitikimai (informacija mokyklų interneto svetainėse):

Paskaita apie Valdorfo pedagogiką: ką reikia žinoti besiruošiantiems į pirmą klasę.(Informacija ruošiama) Lietuvos Valdorfo mokyklų asociacija.
Klausimai – atsakymai. (Informacija ruošiama) Vilniaus Valdorfo mokykla.
Klausimai – atsakymai. (Informacija ruošiama) Vilniaus Valdorfo Žalioji mokykla.
Klausimai – atsakymai. (Informacija ruošiama) Vilniaus Valdorfo Atviroji mokykla.

Tikimės, kad informaciniai renginiai ir susitikimai padės Jums labiau pažinti Valdorfo pedagogiką, mokyklas, apsispręsti ir motyvuotai pateikti priėmimo dokumentus.

Iki susitikimo!

Bendro priėmimo į Vilniaus Valdorfo mokyklas grupė