Priėmimas

Priėmimas į 1 klasę nuo 2019 m. rugsėjo

2019 metais Valdorfo pedagogika švenčia savo gyvavimo šimtmetį. Ta proga visos trys Vilniuje veikiančios Valdorfo mokyklos švenčia bendrystę ir organizuoja bendrą būsimų pirmokų priėmimą.

2018 m. lapkričio 21d. įvyko bendra visų mokyklų paskaita apie Valdorfo pedagogiką: ką reikia žinoti besiruošiantiems į pirmą klasę. Kiekvienoje mokykloje atskiru laiku vyksta susipažinimo, klausimų-atsakymų susitikimai (informacija mokyklų interneto svetainėse).

Tikimės, kad esate pakankamai susipažinę su mokyklomis ir esate pasiruošę pateikti prašymus.

Priėmimo prašymo forma: Priėmimo anketa (.docx formatu)

• Atsisiųskite, užpildykite, pasirašykite ir išsaugokite elektroniniu formatu prašymą.
  • Pateikite prašymą naudodamiesi šia nuoroda: http://lvmasociacija.lt/vilnius/priemimas-2019/pateikti
  • Prašymai priimami elektronine forma nuo 2019 01 01 iki 2019 01 31.
  • Prašymai priimami per tą pačią nuorodą, informacija pateikiama visų mokyklų ir asociacijos tinklapuose.
  • Priėmus dokumentus, mokyklų priėmimo grupės susisiekia su pareiškėjais dėl papildomų klausimų/susitikimų/kita pagal mokyklų vidinę tvarką.
  • Visi pareiškėjai informuojami apie priėmimo rezultatus kaip įmanoma greičiau.

Iki susitikimo!

Bendro priėmimo į Vilniaus Valdorfo mokyklas grupė

Priėmimas į kitas klases

Į suformuotas klases priimame mokinius esant laisvai vietai. Jei bus laisvų vietų jūsų pageidaujamoje klasėje, administracija pasiūlys susitikti su klasės mokytojais, pristatys naują mokinį kolegijai. Galutinį sprendimą priims mokytojų kolegija. Kreipkitės į administraciją tel. (8~5) 213 7041, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

Priėmimas į kitas Valdorfo mokyklas

Vilniaus Valdorfo Žalioji mokykla

Vilniaus Valdorfo iniciatyva „Atviroji mokykla“