Priėmimas

Priėmimas į 1 klasę nuo 2019 m. rugsėjo

2019 metais Valdorfo pedagogika švęs savo gyvavimo šimtmetį. Ta proga visos trys Vilniuje veikiančios Valdorfo mokyklos švenčia bendrystę ir skelbia bendrą būsimų pirmokų priėmimą. Išsamiau apie naująją priėmimo tvarką, o taip pat apie esminius Valdorfo pedagogikos elementus, svarbiausias mokyklą ir šeimas vienijančias vertybes, „kitokios“ mokyklos mitus ir tikrovę galėsite išgirsti paskaitoje, kuri vyks lapkričio 21 dieną, 18.30 Vilniaus Valdorfo mokykloje.

Priėmimas į kitas klases

Į suformuotas klases priimame mokinius esant laisvai vietai. Jei bus laisvų vietų jūsų pageidaujamoje klasėje, administracija pasiūlys susitikti su klasės mokytojais, pristatys naują mokinį kolegijai. Galutinį sprendimą priims mokytojų kolegija. Kreipkitės į administraciją tel. (8~5) 213 7041, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

Priėmimas į kitas Valdorfo mokyklas

Vilniaus Valdorfo Žalioji mokykla

Vilniaus Valdorfo iniciatyva „Atviroji mokykla“