Priėmimas

Rugsėjo pirmąją drauge atšventusios Valdorfo pedagogikos gyvavimo šimtmetį visos trys Vilniuje veikiančios Valdorfo mokyklos tęsia tradiciją ir šiais metais vėl skelbia bendrą būsimų pirmokų priėmimą.

2020 m. sausio 21 d. 18 val. mūsų mokykloje vyks paskaita

Apie ugdymo organizavimą Valdorfo mokyklose, ko kada ir kodėl mokoma Valdorfo mokyklose.

Priėmimo prašymo forma: 2020 m. Priėmimo_anketa_Vardas_Pavardė >>>

Prašymai priimami 2020 metų sausio 1-31 d..

I. Atsisiųskite, užpildykite, pasirašykite ir išsaugokite elektroniniu formatu prašymą (patogiausia pdf).

II. Pateikite prašymą naudodamiesi šia nuoroda: https://forms.gle/9Nq4tUaegGyZL8w2A (sėkmingą įkėlimą lydi automatinis patvirtinimas nurodytu elektroniniu laišku. Jei negausite patvirtinimo, gali būti, jog nepavyko tinkamai pateikti formos (tačiau nepamirškite patikrinti ir "spamo" skilties). Tokiu atveju siųskite PDF adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. )

III. Prašymai į visas mokyklas priimami per tą pačią nuorodą, informacija pateikiama visų mokyklų ir asociacijos tinklapiuose.

IV. Priėmus dokumentus, sudaromas kandidatų sąrašas, o nepatekę į sąrašą informuojami elektroniniu laišku.

Priimant į pirmą klasę, atsižvelgiama į tai, ar mokykloje jau mokosi sesės ar broliai, į motyvaciją, į gyvenamąją vietą, į tai, ar lankytas Valdorfo darželis. Tačiau nė viena iš aplinkybių automatiškai neužtikrina pirmumo teisės.

V. Pagal galimybes ir poreikį, vyks mokytojų susitikimai su tėvais ir vaikais, o prireikus, prašoma pateikti papildomus dokumentus.

VI. Visi pareiškėjai informuojami apie priėmimo rezultatus bei registracijai reikalingus dokumentus kaip įmanoma greičiau.

VII. Pasibaigus priėmimui, toliau apie klasės planus jus informuos pirmokų mokytojai.

Informacija apie priėmimą LVMA tinklapyje