Mes statome salę!

Nors mokyklos rekonstrukcija vyksta ne taip sparčiai, kaip norėtųsi, visgi darbai statybose yra ženkliai pasistūmėję į priekį. Pirmas ir antras aukštai yra iš esmės pabaigti, šiuo metu šalinami trūkumai. Pagrindiniai darbai vyksta rūsyje ir priestate. Kad mokiniai galėtų sugrįžti į naujas klases, dar turi būti įrengtas pagrindinis įėjimas ir sutvarkytas kiemas, t.y. išklotos trinkelės. Statybininkai mums žada šiuos darbus padaryti per lapkričio mėnesį.

Taigi 1-6 klasės po atostogų dar lieka mokytis Sietuvos mokykloje.

Toliau nuosekliai dirba mokyklos rekonstrukcijos grupė Resta, kurios nariais yra mokinių tėvai ir administracija. Kiekvieną antradienį vyksta Restos, rangovo atstovų ir techninės priežiūros susitikimai, kuriuose aptariama situacija ir ieškoma mokyklai palankiausių sprendimų. Restos nuomone, norėdami pasistatyti salę, turime nesustoti. Jei pastatytume bent „dėžutę“, taptume patrauklesni rėmėjams ir investuotojams. Tikime, kad jeigu kažką darysime patys, atsivers ir naujos galimybės. Viena iš galimybių – LAAIF projektas, kuris finansuotų visos mokyklos, tame tarpe ir salės, šiltinimą (yra pateikta paraiška, laukiame atsakymo). Restai pasiūlius ir mokyklos valdymo grupei  - Koordinacinei grupei – pritarus buvo nutarta pratęsti sutartį su dabartiniu rangovu salės statybai. Darbai turėtų būti baigti iki kitų mokslo metų pradžios.

Mes statome salę!

Keletas nuotraukų, už kurias dėkojame Konstantinui Karašauskui.