Mokykla be salės neįsivaizduojama

Mūsų mokykloje kiekviena klasė kasmet pastato po vieną ar keletą vaidinimų. Vyresniųjų klasių mokiniai imasi rimtų kūrinių, tokių kaip Moljero „Tariamas ligonis“, Šekspyro „Vasarvidžio nakties sapnas“, „Romeo ir Džiuljeta“, Šolomo Aleichemo „Smuikininkas ant stogo“, Sauliaus Šaltenio „Riešutų duona“, Juozo Grušo „Meilė, džiazas ir velnias“, ir į savo spektaklius sutraukia visą bendruomenę ir ne tik. Kai kurie žiūrovai teigia, kad Valdorfo mokyklos mokinių spektakliai yra rimti scenos pastatymai, į kuriuos jie mielai eina ir dar gi atsiveda savo draugus.

Geriems spektakliams reikalinga gera scena ir salė. O kur dar galimybė sportuoti, švęsti mokyklos tradicines šventes (Vasario 16-ąją, Kalėdų mugę, Pavasario šventę ir kt.), susitikti bendruomenei? Mokykla be salės neįsivaizduojama!

2013 m. gruodį mokykloje buvo nutarta pradėti naują pastato rekonstrukcijos etapą – statyti salę. Statybos leidimas salei yra išduotas pagal UAB „JP architektūra“ parengtą techninį projektą. Rangos darbus vykdo statybinė įmonė UAB „Irdaiva“. Salės statybos kaina – 743 512 Lt. Į kainą neįskaičiuota salės įranga: scenos įranga, kėdės, akustika.

Kaip galėtumėte paremti mūsų mokyklos salės statybą, skaitykite čia.