Laba diena,

Nuoširdžiai kviečiame jus paskirti 2% GPM mokyklai – tai nieko nekainuojantis būdas prisidėti prie mokyklos aplinkos gerinimo.

Pastaruosius 5 metus į mokyklos biudžetą įplaukdavo po 6400–7200 eurų suma. Šias sumas išleidome tvorai, salei, lauko žaidimų aikštelei.

Mokyklos kiemo planas ir naujosios aikštelės vaizdas

Kiemo projekte yra numatyta dar viena, didesnė dirbtinės dangos aikštelė.
Mūsų vaikai daug laiko praleidžia žaisdami lauke. Žolė greitai išsimina ir tampa purvyne, o dirbtinė danga visuomet išlieka lygi ir sausa. Prie vartų esančią aikštelę vaikai naudoja net ir žiemą. Norėtųsi ją skirti pradinukams, kad klasių mokytojos galėtų juos matyti ir pro langus. O naująja didesne aikštele galėtų džiaugtis vyresni mokiniai – ten persikeltų futbolas, krepšinis, kūno kultūros pamokos.

ŠIOS NAUJOS ERDVESNĖS AIKŠTELĖS BIUDŽETAS YRA VIRŠ 14000 EURŲ. SUSITELKIME IR PASINAUDOKIME GALIMYBE SURINKTI ŠIĄ SUMĄ.

Kviečiame jus paskirti savo 2% GPM mokyklai, taip pat pakalbinkite tai padaryti artimuosius – mūsų vaikų tetas, dėdes, senelius.Surinktas lėšas skirsime naujos aikštelės įrengimui.Vaikai džiaugtųsi ir turėtų daugiau galimybių judėti, žaisti, sportuoti. O ir mums visiems būtų smagumas matyti pagerėjimą, prie kurio atsiradimo prisidėjome asmeniškai ir kuris niekam netapo papildoma finansine našta.

Paskirti 2 % paprasta.
Veiksmai yra įprasti, pažįstami tiems, kurie kasmet deklaruoja pajamas. Padėkite, jei galite, savo artimiesiems užpildyti formas. Jeigu reikėtų pagalbos jums patiems, kreipkitės į mokyklos administraciją, pagelbėti gali ir vyresniųjų klasių vaikai, taip pat jūsų klasėje yra vienas ar keli tėvai, pasiruošę padėti.

Prašymo formą FR0512 reikia užpildyti iki gegužės 1 d. naudojantis EDS deklaravimo sistema. Svarbu žinoti mokyklos įmonės kodą: 300542858

Kiti mokyklos rekvizitai:
Viešoji įstaiga „Vilniaus Valdorfo mokykla“
Geležinio Vilko g. 23, LT03133 Vilnius
AB SEB Bankas, banko kodas 70440
LT477044060007662058

Pagarbiai
Viva mokyklos Investicijų telkimo grupės vardu

Jei reiktų papildomos informacijos, susisiekite: Vytis Venslauskas, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , 8-698 29220