MOKYKLOS pastato II korpuso rekonstrukcija

Mokslo metus pradėjome vis dar susispaudę pirmajame korpuse, tačiau visų mūsų pastangomis II mokyklos korpuso vidaus rekonstrukcija juda link pabaigos! Liko labai nedaug! Bendromis visos mūsų bendruomenės pastangomis surinkome 165 985 eurų: suaukota 11 463 eurų ir surinkta paskolų 121 600 eurų, mokytojai iš darbo užmokesčio fondo rekonstrukcijai paliko 11 300 eurų, o nuo šių mokslo metų įsigaliojusios naujovės, plėtros įnašo naujoms šeimoms, bus surinkta dar 21 622 eurų.

Kaip galiu dabar prisidėti prie rekonstrukcijos?

Parama mokyklai arba 15=30?

Norime pasidžiaugti, kad po įvykusio susitikimo su „Software AG Stiftung“ fondo atstovais, fondas skyrė paramą mokyklos rekonstrukcijai – 70.000 eurų! Be to, fondas siūlo mums dar vieną galimybę. „Software AG Stiftung“ skirs dar 15 000 eurų paramą su sąlyga, kad mes, t.y., mokykla, surinks 15 000 eurų paramos iš fizinių asmenų. Taigi, dabar paaukodami mokyklai 15 eurų, mes viso „uždirbame“ 30 eurų į rekonstrukcijos sąskaitą, o paaukoję 1000 – turėsime jau 2000.

Labai kviečiame prisidėti paaukojant mokyklai lėšų II pastato rekonstrukcijos užbaigimui. Suprantame, kad visų galimybės skirtingos, tad konkrečios sumos neįvardijame – džiaugsimės jūsų parama!

Pinigus kviečiame pervesti į sąskaitą LT477044060007662058 mokėjimo paskirtyje nurodant „parama“, arba grynais mokyklos administracijoje.

Kartu mes galime daug!

Vilniaus Valdorfo mokykla prieš 24 metus buvo įkurta iniciatyvių tėvų atkaklumo dėka. Ilgas ir kruopštus darbas, finansinės tėvų paskolos padėjo atlikti rekonstrukciją mokyklos pastato I korpuse. Šiandien tik archyvinėse nuotraukose galima pamatyti, kokiomis sunkiomis sąlygomis mokėsi anuomet mūsų vaikai I korpuse. Panašiai toks pat morališkai pasenęs ir neatitinkantis poreikių šiandien yra mokyklos pastato II korpusas. Suremkime pečius, nelikime abejingi ir puoselėkime vieną svarbiausių Valdorfo mokyklos vertybių – bendruomeniškumą. 2019 metais švenčiame Valdorfo pedagogikos šimtmetį. Tai dar viena proga pasakyti sau ir kitiems – „Kartu mes galime daug!“

Viešoji įstaiga „Vilniaus Valdorfo mokykla“

Įmonės kodas 300542858

Geležinio Vilko g. 23, LT03133 Vilnius

AB SEB bankas, banko kodas 70440

Banko adresas Gedimino pr. 12, LT01103 Vilnius

LT477044060007662058

2 proc. Parama

Kviečiame 2 proc. pajamų mokesčio kaip paramą skirti Vilniaus Valdorfo mokyklai. Šia teise gali pasinaudoti nuolatinis Lietuvos gyventojas, kuris per mokestinį laikotarpį gavo bet kokios rūšies apmokestinamųjų pajamų (tarp jų ir gyventojas, vykdantis veiklą pagal verslo liudijimą). Vilniaus Valdorfo mokyklai ši parama labai reikalinga ir kiekvienais metais yra panaudojama atsakingai. Ankstesniais metais už gautas lėšas buvo įrengiama žaidimų aikštelė, tveriama tvora, taip pat pinigai buvo skirti sporto aikštelės įrengimui.

Labai ačiū visiems, kurie skiria iki 2 proc. pajamų mokesčio VIVAI. Štai 2017 metais šiuo būdu jūsų dėka gavome daugiau kaip 8,5 tūkst. eurų!

2019 metais mokykloje vykdoma pastato II korpuso vidaus rekonstrukcija, tad gautos lėšos bus panaudojamos vienam svarbiausių darbų – mokyklos valgyklos įrengimui. Šiuo metu esančios patalpos neatitinka mūsų poreikių, yra per mažos, tad mokiniai nespėja sklandžiai pavalgyti. Po rekonstrukcijos patalpos taps erdvios, šviesios, patogios. Labai kviečiame prisidėti prie šio gero darbo paskiriant 2 proc. nuo GPM.

Prašymo formą FR0512 reikia užpildyti iki gegužės 1 d. naudojantis EDS deklaravimo sistema. Svarbu žinoti mokyklos įmonės kodą: 300542858

Patarimai, kaip paskirti 2%
Pasirinkite jums patogiausią būdą:

Elektroniniu būdu
Prašymą užpildykite užsiregistravę elektroninio deklaravimo sistemoje arba tiesiogiai per savo banko internetinės bankininkystės sistemą. Žingsniai pildant EDS sistemoje:

1. Prisijunkite prie EDS sistemos (naudokitės banko prisijungimu arba mobiliuoju parašu)

2. Pasirinkite “Pildyti formą”

3. Pasirinkite “Prašymas skirti paramą”

4. Pasirinkite formą pavadinimu FR0512 v.3. Paspauskite “Forma elektroniniam pildymui”

5. Užpildykite asmeninę informaciją (raudonai pažymėtame plote, naudokite lietuviškas raides)

6. Užpildykite informaciją apie mokyklą ir paramos skyrimą (raudonai pažymėti plotai)

Siųsti paprastu paštu

1. Atsispausdinkite ar iš mokyklos administracijos pasiimkite formą. Jūsų patogumui paruošėme iš dalies užpildytą formą čia: 2 proc. arba 1 proc.

2. Užpildykite prašymo formą:

3. Užpildytą formą voke siųskite iki 2018 m. gegužės 1 d. adresu:

VMI prie FM Mokestinių prievolių departamento
Dokumentų tvarkymo ir archyvavimo skyrius
Neravų g. 8, 66257 Druskininkai

Pateikti prašymą VMI darbuotojams
Užpildytą ir pasirašytą prašymą pateikite tiesiogiai į VMĮ – jums artimiausius VMĮ adresus rasite čia.

Svarbu:
Jei nuspręstumėte pakeisti, kam skiriate 2%, į VMĮ galite pateikti patikslintą prašymo formą – galioja vėliausiai pateikta forma. Visa informacija ir neužpildyta forma yra www.vmi.lt