MOKYKLOS pastato II korpuso rekonstrukcija

Mokslo metus pradėjome vis dar susispaudę pirmajame korpuse, tačiau visų mūsų pastangomis II mokyklos korpuso vidaus rekonstrukcija juda link pabaigos! Liko labai nedaug! Bendromis visos mūsų bendruomenės pastangomis surinkome 165 985 eurų: suaukota 11 463 eurų ir surinkta paskolų 121 600 eurų, mokytojai iš darbo užmokesčio fondo rekonstrukcijai paliko 11 300 eurų, o nuo šių mokslo metų įsigaliojusios naujovės, plėtros įnašo naujoms šeimoms, bus surinkta dar 21 622 eurų.

Kaip galiu dabar prisidėti prie rekonstrukcijos?

Parama mokyklai arba 15=30?

Norime pasidžiaugti, kad po įvykusio susitikimo su „Software AG Stiftung“ fondo atstovais, fondas skyrė paramą mokyklos rekonstrukcijai – 70.000 eurų! Be to, fondas siūlo mums dar vieną galimybę. „Software AG Stiftung“ skirs dar 15 000 eurų paramą su sąlyga, kad mes, t.y., mokykla, surinks 15 000 eurų paramos iš fizinių asmenų. Taigi, dabar paaukodami mokyklai 15 eurų, mes viso „uždirbame“ 30 eurų į rekonstrukcijos sąskaitą, o paaukoję 1000 – turėsime jau 2000.

Labai kviečiame prisidėti paaukojant mokyklai lėšų II pastato rekonstrukcijos užbaigimui. Suprantame, kad visų galimybės skirtingos, tad konkrečios sumos neįvardijame – džiaugsimės jūsų parama!

Pinigus kviečiame pervesti į sąskaitą LT477044060007662058 mokėjimo paskirtyje nurodant „parama“, arba grynais mokyklos administracijoje.

Kartu mes galime daug!

Vilniaus Valdorfo mokykla prieš 24 metus buvo įkurta iniciatyvių tėvų atkaklumo dėka. Ilgas ir kruopštus darbas, finansinės tėvų paskolos padėjo atlikti rekonstrukciją mokyklos pastato I korpuse. Šiandien tik archyvinėse nuotraukose galima pamatyti, kokiomis sunkiomis sąlygomis mokėsi anuomet mūsų vaikai I korpuse. Panašiai toks pat morališkai pasenęs ir neatitinkantis poreikių šiandien yra mokyklos pastato II korpusas. Suremkime pečius, nelikime abejingi ir puoselėkime vieną svarbiausių Valdorfo mokyklos vertybių – bendruomeniškumą. 2019 metais švenčiame Valdorfo pedagogikos šimtmetį. Tai dar viena proga pasakyti sau ir kitiems – „Kartu mes galime daug!“

Viešoji įstaiga „Vilniaus Valdorfo mokykla“

Įmonės kodas 300542858

Geležinio Vilko g. 23, LT03133 Vilnius

AB SEB bankas, banko kodas 70440

Banko adresas Gedimino pr. 12, LT01103 Vilnius

LT477044060007662058

1,2 proc. Parama

Kviečiame 1,2 proc. pajamų mokesčio kaip paramą skirti Vilniaus Valdorfo mokyklai. Šia teise gali pasinaudoti nuolatinis Lietuvos gyventojas, kuris per mokestinį laikotarpį gavo bet kokios rūšies apmokestinamųjų pajamų (tarp jų ir gyventojas, vykdantis veiklą pagal verslo liudijimą). Vilniaus Valdorfo mokyklai ši parama labai reikalinga ir kiekvienais metais yra panaudojama atsakingai. Ankstesniais metais už gautas lėšas buvo įrengiama žaidimų aikštelė, tveriama tvora, taip pat pinigai buvo skirti sporto aikštelės įrengimui.

2019 metų pabaigoje mus pasiekė džiugi žinia – 2018 metais Jūs skyrėte mokyklai 12120 eurų, kuriuos panaudojome pastato rekonstrukcijai!
Labai ačiū visiems!

Prašymo formą FR0512 reikia užpildyti iki gegužės 1 d. naudojantis EDS deklaravimo sistema. Svarbu žinoti mokyklos įmonės kodą: 300542858

Kviečiame rinktis elektroninį paramos skyrimo būdą:

1,2 proc. GPM paramos skyrimas elektroniniu būdu

Prašymą užpildykite užsiregistravę elektroninio deklaravimo sistemoje arba tiesiogiai per savo banko internetinės bankininkystės sistemą. Žingsniai pildant EDS sistemoje:

1. Prisijunkite prie EDS sistemos (naudokitės banko prisijungimu arba mobiliuoju parašu)

2. Pasirinkite “Pildyti formą”

3. Pasirinkite “Prašymas skirti paramą”

4. Pasirinkite formą pavadinimu FR0512 v.3. Paspauskite “Forma elektroniniam pildymui”

5. Užpildykite asmeninę informaciją (raudonai pažymėtame plote, naudokite lietuviškas raides)

6. Užpildykite informaciją apie mokyklą ir paramos skyrimą (raudonai pažymėti plotai)

Aktualią informaciją, atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus galite rasti specialioje VMI svetainės skiltyje www.vmi.lt, kuri bus nuolat pildoma.