MOKYKLOS pastato II korpuso rekonstrukcija

Mokyklos pastato II korpuso rekonstrukcija jau prasideda

2019 metus Vilniaus Valdorfo mokykla pasitiko su naujais iššūkiais, kuriems įgyvendinti reikia visų mūsų – bendruomenės narių – pagalbos. Šiemet ne tik švenčiame Valdorfo pedagogikos šimtmetį, bet ir pradedame mokyklos pastato II korpuso rekonstrukciją. Rekonstrukcija būtina norint sudaryti geresnes mokymosi sąlygas mokyklos bendruomenei, optimizuoti/pritaikyti mokyklos erdves, skirtas mokymuisi, maitinimui, poilsiui ir savarankiškam darbui. Tik įgyvendinus rekonstrukciją, mokykla bus įvykdžiusi įsipareigojimus Vilniaus miesto savivaldybei ir užsitikrins pastato nuomos sutartį iki 2035 metų.

Rekonstrukcijai reikiamus 300 000 eurų turime surinkti bendromis jėgomis – skolindami, dovanodami arba atvesdindami iš šalies galinčius tai daryti. Mokyklos bendruomenę sudaro apie 190 šeimų, tad išsidalinus sumą išeina ~1850 Eur šeimai. Suprantama, kad ne visų galimybės vienodos. Todėl labai skatiname tuos, kurie turi didesnes galimybes, prisidėti didesne suma. Na, o kas gali prisidėti kukliau, irgi labai laukiame – kiekvieno mūsų indėlis yra labai svarbus! Pinigų reikia jau nuo šiandien. Rekonstrukcija vyks visus 2019 metus, todėl nuolat informuosime apie surinktas lėšas, nuveiktus darbus ir priminsime, kokiais būdais kiekvienas iš mūsų galime prisidėti, kad mokykla taptų jaukesnė ir modernesnė.

Kaip galima prisidėti prie rekonstrukcijos?

Parama mokyklai

Visus galinčius kviečiame paaukoti lėšų mokyklos rekonstrukcijai. Gal žinote asmenų ir įmonių, kuriems svarbios Valdorfo pedagogikos idėjos? Pakvieskite tapti juos mūsų mokyklos geradariais ir padovanoti lėšų, kurios mums labai reikalingos.

Paskola mokyklai

Kviečiame šeimas rinktis joms priimtinas paskolos formas: beprocentes paskolas mokyklai arba paskolas su procentais. Paskolą suteikti galite jūsų norimam laikotarpiui, pageidautina – 5-10 metų. Paskolos suteikimas vyksta taip: pasirašoma sutartis su mokykla dėl paskolos suteikimo, sutartyje aiškiai įvardijama suma, terminas, palūkanos. Į mokyklos sąskaitą pervedama sutarta suma, skirta mokyklos II korpuso rekonstrukcijai. Pasibaigus sutarties terminui, paskolinti pinigai grąžinami šeimai. Taip pat prašome perduoti šią informaciją apie paskolos suteikimą mokyklai ir savo giminaičiams, draugams ar pažįstamiems, kurie gali ir nori prisidėti prie Valdorfo mokyklos gerovės ir jos ateities.

Kiti finansavimo šaltiniai

Tikimės, kad didelę dalį reikiamos sumos pavyks surinkti mokyklos bendruomenės pastangomis. Tačiau mokykla aktyviai ieško ir kitų finansavimo šaltinių. Paramos kreipiamasi į vertybinius bankus bei į „Software AG Stiftung“, kuri suteikia finansinę pagalbą Valdorfo iniciatyvoms. Visi, turintys kitų finansavimo pasiūlymų/idėjų, kviečiami išsakyti juos mokyklos administracijai, tel. (8 5) 213 7041, el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

Kartu mes galime daug!

Vilniaus Valdorfo mokykla prieš 24 metus buvo įkurta iniciatyvių tėvų atkaklumo dėka. Ilgas ir kruopštus darbas, finansinės tėvų paskolos padėjo atlikti rekonstrukciją mokyklos pastato I korpuse. Šiandien tik archyvinėse nuotraukose galima pamatyti, kokiomis sunkiomis sąlygomis mokėsi anuomet mūsų vaikai I korpuse. Panašiai toks pat morališkai pasenęs ir neatitinkantis poreikių šiandien yra mokyklos pastato II korpusas. Suremkime pečius, nelikime abejingi ir puoselėkime vieną svarbiausių Valdorfo mokyklos vertybių – bendruomeniškumą. 2019 metais švenčiame Valdorfo pedagogikos šimtmetį. Tai dar viena proga pasakyti sau ir kitiems – „Kartu mes galime daug!“Viešoji įstaiga „Vilniaus Valdorfo mokykla“

Įmonės kodas 300542858

Geležinio Vilko g. 23, LT03133 Vilnius

AB SEB bankas, banko kodas 70440

Banko adresas Gedimino pr. 12, LT01103 Vilnius

LT477044060007662058

Administracijos tel. (8 5) 213 7041, el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

2 proc. Parama

Kviečiame 2 proc. pajamų mokesčio kaip paramą skirti Vilniaus Valdorfo mokyklai. Šia teise gali pasinaudoti nuolatinis Lietuvos gyventojas, kuris per mokestinį laikotarpį gavo bet kokios rūšies apmokestinamųjų pajamų (tarp jų ir gyventojas, vykdantis veiklą pagal verslo liudijimą). Vilniaus Valdorfo mokyklai ši parama labai reikalinga ir kiekvienais metais yra panaudojama atsakingai. Ankstesniais metais už gautas lėšas buvo įrengiama žaidimų aikštelė, tveriama tvora, taip pat pinigai buvo skirti sporto aikštelės įrengimui.

Labai ačiū visiems, kurie skiria iki 2 proc. pajamų mokesčio VIVAI. Štai 2017 metais šiuo būdu jūsų dėka gavome daugiau kaip 8,5 tūkst. eurų!

2019 metais mokykloje vykdoma pastato II korpuso vidaus rekonstrukcija, tad gautos lėšos bus panaudojamos vienam svarbiausių darbų – mokyklos valgyklos įrengimui. Šiuo metu esančios patalpos neatitinka mūsų poreikių, yra per mažos, tad mokiniai nespėja sklandžiai pavalgyti. Po rekonstrukcijos patalpos taps erdvios, šviesios, patogios. Labai kviečiame prisidėti prie šio gero darbo paskiriant 2 proc. nuo GPM.


Prašymo formą FR0512 reikia užpildyti iki gegužės 1 d. naudojantis EDS deklaravimo sistema. Svarbu žinoti mokyklos įmonės kodą: 300542858

Patarimai, kaip paskirti 2%
Pasirinkite jums patogiausią būdą:

Elektroniniu būdu
Prašymą užpildykite užsiregistravę elektroninio deklaravimo sistemoje arba tiesiogiai per savo banko internetinės bankininkystės sistemą. Žingsniai pildant EDS sistemoje:

1. Prisijunkite prie EDS sistemos (naudokitės banko prisijungimu arba mobiliuoju parašu)

2. Pasirinkite “Pildyti formą”

3. Pasirinkite “Prašymas skirti paramą”

4. Pasirinkite formą pavadinimu FR0512 v.3. Paspauskite “Forma elektroniniam pildymui”

5. Užpildykite asmeninę informaciją (raudonai pažymėtame plote, naudokite lietuviškas raides)

6. Užpildykite informaciją apie mokyklą ir paramos skyrimą (raudonai pažymėti plotai)

Siųsti paprastu paštu

1. Atsispausdinkite ar iš mokyklos administracijos pasiimkite formą. Jūsų patogumui paruošėme iš dalies užpildytą formą čia: 2 proc. arba 1 proc.

2. Užpildykite prašymo formą:

3. Užpildytą formą voke siųskite iki 2018 m. gegužės 1 d. adresu:

VMI prie FM Mokestinių prievolių departamento
Dokumentų tvarkymo ir archyvavimo skyrius
Neravų g. 8, 66257 Druskininkai

Pateikti prašymą VMI darbuotojams
Užpildytą ir pasirašytą prašymą pateikite tiesiogiai į VMĮ – jums artimiausius VMĮ adresus rasite čia.

Svarbu:
Jei nuspręstumėte pakeisti, kam skiriate 2%, į VMĮ galite pateikti patikslintą prašymo formą – galioja vėliausiai pateikta forma. Visa informacija ir neužpildyta forma yra www.vmi.lt