MOKYKLOS pastato II korpuso rekonstrukcija

Mokyklos pastato II korpuso rekonstrukcija jau prasideda

2019 metus Vilniaus Valdorfo mokykla pasitiko su naujais iššūkiais, kuriems įgyvendinti reikia visų mūsų – bendruomenės narių – pagalbos. Šiemet ne tik švenčiame Valdorfo pedagogikos šimtmetį, bet ir pradedame mokyklos pastato II korpuso rekonstrukciją. Rekonstrukcija būtina norint sudaryti geresnes mokymosi sąlygas mokyklos bendruomenei, optimizuoti/pritaikyti mokyklos erdves, skirtas mokymuisi, maitinimui, poilsiui ir savarankiškam darbui. Tik įgyvendinus rekonstrukciją, mokykla bus įvykdžiusi įsipareigojimus Vilniaus miesto savivaldybei ir užsitikrins pastato nuomos sutartį iki 2035 metų.

Rekonstrukcijai reikiamus 300 000 eurų turime surinkti bendromis jėgomis – skolindami, dovanodami arba atvesdindami iš šalies galinčius tai daryti. Mokyklos bendruomenę sudaro apie 190 šeimų, tad išsidalinus sumą išeina ~1850 Eur šeimai. Suprantama, kad ne visų galimybės vienodos. Todėl labai skatiname tuos, kurie turi didesnes galimybes, prisidėti didesne suma. Na, o kas gali prisidėti kukliau, irgi labai laukiame – kiekvieno mūsų indėlis yra labai svarbus! Pinigų reikia jau nuo šiandien. Rekonstrukcija vyks visus 2019 metus, todėl nuolat informuosime apie surinktas lėšas, nuveiktus darbus ir priminsime, kokiais būdais kiekvienas iš mūsų galime prisidėti, kad mokykla taptų jaukesnė ir modernesnė.

Kaip galima prisidėti prie rekonstrukcijos?

Parama mokyklai

Visus galinčius kviečiame paaukoti lėšų mokyklos rekonstrukcijai. Gal žinote asmenų ir įmonių, kuriems svarbios Valdorfo pedagogikos idėjos? Pakvieskite tapti juos mūsų mokyklos geradariais ir padovanoti lėšų, kurios mums labai reikalingos.

Paskola mokyklai

Kviečiame šeimas rinktis joms priimtinas paskolos formas: beprocentes paskolas mokyklai arba paskolas su procentais. Paskolą suteikti galite jūsų norimam laikotarpiui, pageidautina – 5-10 metų. Paskolos suteikimas vyksta taip: pasirašoma sutartis su mokykla dėl paskolos suteikimo, sutartyje aiškiai įvardijama suma, terminas, palūkanos. Į mokyklos sąskaitą pervedama sutarta suma, skirta mokyklos II korpuso rekonstrukcijai. Pasibaigus sutarties terminui, paskolinti pinigai grąžinami šeimai. Taip pat prašome perduoti šią informaciją apie paskolos suteikimą mokyklai ir savo giminaičiams, draugams ar pažįstamiems, kurie gali ir nori prisidėti prie Valdorfo mokyklos gerovės ir jos ateities.

Kiti finansavimo šaltiniai

Tikimės, kad didelę dalį reikiamos sumos pavyks surinkti mokyklos bendruomenės pastangomis. Tačiau mokykla aktyviai ieško ir kitų finansavimo šaltinių. Paramos kreipiamasi į vertybinius bankus bei į „Software AG Stiftung“, kuri suteikia finansinę pagalbą Valdorfo iniciatyvoms. Visi, turintys kitų finansavimo pasiūlymų/idėjų, kviečiami išsakyti juos mokyklos administracijai, tel. (8 5) 213 7041, el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

Kartu mes galime daug!

Vilniaus Valdorfo mokykla prieš 24 metus buvo įkurta iniciatyvių tėvų atkaklumo dėka. Ilgas ir kruopštus darbas, finansinės tėvų paskolos padėjo atlikti rekonstrukciją mokyklos pastato I korpuse. Šiandien tik archyvinėse nuotraukose galima pamatyti, kokiomis sunkiomis sąlygomis mokėsi anuomet mūsų vaikai I korpuse. Panašiai toks pat morališkai pasenęs ir neatitinkantis poreikių šiandien yra mokyklos pastato II korpusas. Suremkime pečius, nelikime abejingi ir puoselėkime vieną svarbiausių Valdorfo mokyklos vertybių – bendruomeniškumą. 2019 metais švenčiame Valdorfo pedagogikos šimtmetį. Tai dar viena proga pasakyti sau ir kitiems – „Kartu mes galime daug!“

Viešoji įstaiga „Vilniaus Valdorfo mokykla“

Įmonės kodas 300542858

Geležinio Vilko g. 23, LT03133 Vilnius