PRADEDAME NAUJĄ MOKYKLOS MODERNIZAVIMO ETAPĄ

Norime informuoti ir pasidžiaugti, kad mūsų mokykla gavo ES finansavimą projekto „Efektyvus mokymo erdvių pritaikymas įvairiapusiškam ugdymui“ įgyvendinimui. Bendra projekto vertė 322 172 eurų, mokyklos prisidėjimas – 25,1 proc. (80 865 eurų).

Projekto tikslas - padidinti esamų erdvių panaudojimo efektyvumą modernizuojant turimą įrangą ir susijusią infrastruktūrą: išnaudoti bendrąsias erdves (koridorius ir fojė), jose įrengiant darbo vietas mokinių savarankiškam mokymuisi, o atlaisvėjusias klases paversti specializuotais kabinetais, šiuolaikiškos įrangos ir baldų sprendimais pritaikyti jas projektiniam darbui, įsigyti mokymo priemonių gamtos mokslų, technologijų, IT pamokoms, maksimaliai išnaudoti mokyklos sporto salę - pritaikyti ją teatrui, projektams, renginiams (įrengti garso, apšvietimo sistemas, užtamsinti langus, įsigyti mobilią pakylą, lengvai transportuojamų kėdžių žiūrovams).

Šis projektas – viena iš artėjančio Vilniaus Valdorfo mokyklos modernizavimo projekto dalių. Kita dalis – mokyklos pastato II korpuso rekonstrukcija. Jau atlikti šio korpuso šiltinimo darbai, toliau bus vykdomas vidaus patalpų ir inžinerinių tinklų atnaujinimas. Rekonstrukcija būtina norint sudaryti geresnes mokymosi sąlygas mokyklos bendruomenei, optimizuoti mokyklos erdves, skirtas mokymuisi, maitinimui, poilsiui ir savarankiškam darbui. Antroji svarbi priežastis, kodėl būtina rekonstruoti antrąjį mokyklos korpusą – patalpų įrengimas ir pritaikymas naujai įrangai, kurią planuojame įsigyti per ES projektą. Bendra II korpuso rekonstrukcijos sąmata yra 350 000 eurų. Pagal jau parengtą II korpuso rekonstravimo techninį projektą numatoma: rekonstruoti šildymo, vėdinimo, vandentiekio ir nuotekų šalinimo sistemas, elektros tinklus, įrengti apsaugos ir automatinę gaisro aptikimo sistemas bei atlikti patalpų remontą - bus keičiamas išplanavimas: naujai įrengiami tualetai, 2-ame aukšte atsiras holas, prasiplės valgyklos erdvė ir kt.

Planuojama iki 2019 metų paruošti specifikacijas rekonstrukcijos darbų pirkimui, sausį pradėti viešųjų pirkimų procedūras, o gegužės mėnesį pradėti statybos darbus.

Vienas iš aktualiausių artėjančio Vilniaus Valdorfo mokyklos modernizavimo projekto klausimų – finansinis. II korpuso rekonstrukcijai reikiamų lėšų planuojama skolintis iš bendruomenės narių, įmonių, taip pat prašysime paramos iš įvairių šaltinių. Visi, turintys kitų finansavimo pasiūlymų/idėjų, kviečiami išsakyti juos mokyklos administracijai, tel. (8 5) 213 7041, el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

Spalio naujienlaiškis

Skaityti naujienlaiškį

Žibintų šventė lapkričio 9 dieną

Šventės programa

16.30 val. spektaklis 1, 3, 5 klasėms

17.00 val. spektaklis 2, 4, 6 klasėms

Spektaklis bus rodomas 11 kl. kabinete (naujas korpusas II aukštas).

17.30 val. visi renkasi mokyklos kieme

17.45 val. eisena pajuda į Vingio parką

18.30 val. eisena grįžta į mokyklos kiemą

Neišsibėgiokite! Jūsų laukia šokis su ugnimi, šviesos instaliacijos, dainos ir vaišės!

19.30 val. tvarkomės ir skirstomės

Po pamokų rekomenduojame vaikams grįžti namo ir pailsėti iki šventės. Jeigu nėra galimybės grįžti, vaikai gali laukti savo klasėje, tačiau tėveliai turi iš anksto pranešti klasės mokytojams.

Laukiantiems šventės 16.00 val. valgykloje bus pagaminti pavakariai, 16.30-17.30 val. organizuojamos įvairios veiklos: muzikinis kambarys, skaitiniai, kt.

Ką reikia žinoti besiruošiantiems į pirmą klasę – paskaita

2019 metais Valdorfo pedagogika švęs savo gyvavimo šimtmetį. Ta proga visos trys Vilniuje veikiančios Valdorfo mokyklos švenčia bendrystę ir skelbia bendrą būsimų pirmokų priėmimą. Išsamiau apie naująją priėmimo tvarką, o taip pat apie esminius Valdorfo pedagogikos elementus, svarbiausias mokyklą ir šeimas vienijančias vertybes, „kitokios“ mokyklos mitus ir tikrovę galėsite išgirsti paskaitoje, kuri vyks lapkričio 21 dieną, 18.30 Vilniaus Valdorfo mokykloje.