Euritmijos spektakliai Lietuvoje

Sveiki mielieji,

kaip žinote, 2019 metais visame pasaulyje švenčiame Valdorfo pedagogikos 100-ąjį gimtadienį! Lietuvoje ta proga jau įvyko keletas tarptautinių renginių. Nemažai jų dar mūsų laukia. Besibaigiant vasaros atostogoms artėja keletas labai ypatingų, į kuriuos rinksis visų Vilniaus Valdorfo mokyklų bendruomenių nariai! Rugpjūčio 27 ir 30 dienomis kviečiame Jūsų vaikus ir Jus susitikti euritmijos spektakliuose, kuriuose visi drauge pasitiksime naujus mokslo metus, švęsdami 100 metų sukaktį!

Rugpjūčio paskutinę savaitę Lietuvoje lankysis Tarptautinus Šostakivičiaus Euritmijos Ansamblis (profesionalių euritmistų grupė), kurie mums ir Kauno benduomenei atveža dvi judesio, spalvų, nuotaikų ir gelmės kupinus euritmijos spektaklius vaikams bei suaugusiems: pasaką - "Ragana ir Saulės sesuo" bei programą Šv.Jonų bažnyčioje su vargonais "Adomas - žmogus tarp šviesos ir tamsos". Abiejų renginių skrajutes rasite prisegtuke.

08-27 (antradienis) du pasakos "RAGANA IR SAULĖS SESUO" spektakliai Žygimanto Augusto mokykloje (Šeškinė)

16:30 bei 18:00

08-30 (penktadienis) "ADOMAS - ŽMOGUS TARP ŠVIESOS IR TAMSOS" Šv.Jonų bažnyčioje 20:00

Pasakoje vaikams ir suaugusiems "Ragana ir Saulės sesuo skambės rusų bei vokiečių kalbos. Euritmistai dažnai rodo spektaklius vaikams įvairiose šalyse, kuriems šios spektaklio kalbos nėra savos ir iš labai sėkmingos patirties rekomenduoja tiesiog paskaityti arba pasekti vaikams lietuvišką pasakos vertimą (jaukiai vakarais), kad jie susigyventų su vaizdiniais, veikėjais ir veiksmo eiga. Vertimą rasite prisegtuke.

Ragana ir saulės sesuo

Bilietus į spektaklius galima įsigyti:

www.tiketa.lt bei renginių vietose

Tarptautinio Šostakovičiaus Euritmijos Ansamblio gastrolių Lietuvoje organizatoriai:

Lietuvos Valdorfo Mokyklų Asociacija, euritmijos studentai bei Ansamblio nariai. Maloniai kviečiame švęsti drauge!

Viduramžiai šeštoje klasėje

Šeštokai iš visų Lietuvos Valdorfo mokyklų susitiko išgyventi baltų genčių senovę. Mokėsi Leičių mokykloje ir atjojusiam karaliui Mindaugui davė iškilmingą priesaiką sekti Vyčio vėliava, saugoti žemę ir žmones, siekti darnos ir dorovės, saugoti papročius ir kalbą. Dainavo sutartines, tapo raiteliais ir lankininkais, jautėsi sujungti į vieningą Lietuvą! Buvo įspūdinga šventė. Viva mokyklos šeštokai atstovavo jotvingių gentį ir labai daug visko patyrė.Dalinamės.

Donato Mačiulio nuotraukos

Balandžio naujienlaiškis