Atrudenijo Mykolinės! Ir dieninės ir naktinės!

Spalio 4 dieną, penktadienį, Verkių parke mūsų mokyklos mokiniai, mokytojai ir tėvai tradiciškai susirinko švęsti Mykolinių. Štai tokią statistiką ir atsiliepimus apie dieninį žaidimą pateikė devintokas Aurys: „Žmonės Drakonų sugavo labai mažai, o Drakonai Žmones gaudė rekordiniais skaičiais. Nebuvau girdėjęs, kad vienas Drakonas pagautų 69 Žmones. Drakonų kalėjime šiais metais buvo lengviau nei pernai“.

Šiemet Mokinių tarybos iniciatyva žaidimas buvo žaidžiamas du kartus – pasiskolinę idėją iš užsienio Valdorfo mokyklų nusprendėme suorganizuoti Mykolo žaidimą sutemus. Nors prisilakstėme per dieninį žaidimą, daugelis 7-12 klasių mokinių dalyvavo ir naktiniame žaidime, kuris vyko nuo septynių iki pusės dešimtos vakaro – atmosfera buvo išties kitokia nei dieną. Kadangi žaidimas prasidėjo jau prietemoje, visos ribos buvo sužymėtos žvakėmis bei fakelais, buvo užkurti keli laužai, o kiekvienas žaidimo dalyvis gavo po tamsoje šviečiančią apyrankę, pagal kurių spalvas visi galėjo atskirti Žmones nuo Slibinų.

„Manau idėja tikrai gera ir naktį gali pasireikšti visi žmogaus medžiojimo instinktai, nes girdi kiekvieną trakštelėjimą. Įspūdžiai yra geri, patiko fosforinės apyrankės, zefyrai, arbata ir draugų kompanija. Tai buvo nauja, gera bei įdomi patirtis“ – pasakojo devintokė Indrė. Žaidimas vyko sklandžiai, ir nors dėl mažesnio žmonių skaičiaus veiksmo nebuvo tiek daug, kiek ryte, dauguma dalyvių puikiai praleido laiką, taigi tikimės, kad naktinį Mykolo žaidimą galėsime žaisti ir kitais metais!

Parengė Rugilė (11 kl.), pagelbėjo mokytoja Ineta

Dėkojame devintokams Indrei ir Auriui už išsakytą nuomonę!

Nuotraukas iš abiejų renginių galite pamatyti nuotraukų galerijoje.