9-okai piemenauja

Devintokų įspūdžiai apie „kitokią“ išvyką... (pasakojimas citatomis iš mokinių atsiliepimų..)

„Lapkričio aštuntą dieną su klase buvome neįprastoje išvykoje.“

„Mes su klase vykome ganyti avių.“

„Anksti ryte, užsakytu autobusu išriedėjome Molėtų kryptimi į Giedriaus ūkį.“

„Atvažiavę sustojome dviem eilėmis priešais išėjimą iš vasarinės avių ganyklos.“

„Kai išėjo avys, tai buvo nesąmonė, niekas (beveik) nesuprato kur atsistoti, kad avys nustotų vaikščioti ratais.“

„Iš pradžių avytės pasirodė mielos ir gražios, tačiau kai pamačiau jų galybęir kaip jos iš baimės bėgioja į šalis nebuvo labai smagu, buvo net gi baisu.“

„Iš pradžių buvo labai baisu, gavę vyteles stovėjome išsigandę ir nežinodami ką daryti. Atsigavome kai avys pradėjo bėgti į mus. O tada ir prasidėjo linksmybės. Avys bėga- mūsų bijo, o mes jų taip pat, piemenys (kurie padėjo mums parginti) rėkia ant mūsų, o mes stovime išsižioję. Bet galiausiai apsipratome ir avys prie mūsų priprato ir draugiškai 7 kilometrus bėgome.“

„Einant kai kurios avys taip pavargdavo, kad krisdavo ant žemės ir nejudėdavo. Tas avis įsidėdavo į sunkvežimį ir nuveždavo į tvartą.“

„Visų pirma nežinojau kad avių išmatos kvepia daug rūgščiau negu kitų gyvūnų ir kad jos labai mėgsta iškrypti iš kelio. Pats varymas labai priminė regbio varžybas: visi bėga farmacijoje, prižiūri vienas kito nugarą, o priešininkas (avys) labai apgaulingas, nenuspėjamas ir gerai organizuotas.“

„Penktadienio iškyla- viena iš smagiausių mokyklinių išvykų kurias tik esu turėjęs. Iššūkis , azartas ir atsakomybės jausmai visi susiliejo į vieną.“

„Patyriau nepatirtų pojūčių , pasilinksminau, be galo pavargau, tačiau vis tiek patiko. Dabar žinau kaip pavargstama ganant avis ir nemanau, kad norėčiau dar kartą tai daryti.“

„Manau, kad išvyka buvo naudinga, nes dabar supratau kad ūkininko darbas tikrai nėra lengvas.“

„O autobuse ir pasireiškė didysis nuovargis.“