R. Šimašius pasakoja apie pilietiškumą

 

Antradienį mokykloje lankėsi Remigijus Šimašius ir pasakojo 8-12 klasių mokiniams apie pilietiškumą, atsakinėjo į klausimus apie politiką. Štai kaip jis pats atsiliepia apie antradienį:

Iš šios dienos apsilankymų dviejose puikiose mokyklose: Užupio gimnazijoje ir Valdorfo.

Užupyje smagu, dinamiška, protinga atmosfera. Nustebino (ir nelabai) mokytojos mintis - "teisingai čia viską sakėt, tačiau tai nelabai liberalu..." O juk esu kraštutiniausias iš kur išrinktų liberalų. Ir šnekėjau apie pasirinkimą, pastangas, pasiekimus. Ir kad pilietiškumas esant tiems trims ateina savaime. Nes laimingi žmonės laime dalinasi. Jiems, priešingai nei niurzgliams, rūpi ir kiti.

Valdorfe atvira, laisva, smagu, aštrūs ir teisingi klausimai. Nepatinka, kai gretimos gimnazijos moksleiviai rūko prie mokyklos tvoros...

Dar kas smagu - matyti šių mokyklų švytinčius mokytojų veidus. Daliai moksleivių pasisekė!