Mūsų mokinių meninės instaliacijos „Panevėžys – Lietuvos kultūros sostinė 2014“ atidaryme

Sausio 31 d. „Panevėžys – Lietuvos kultūros sostinė 2014“ – paskelbė šventės pradžią.

Įspūdingame šviesos ir ugnies festivalyje dalyvavo ir mūsų mokyklos vienuoliktokai: Miglė Zdanavičiūtė, Kamilė Česnavičiūtė, Augustas Maniušis, Dominykas Būta, Martynas Germanavičius, Baltramiejus Skridaila. Padedami mokytojo Vykinto Šlapiko mokiniai parengė šias menines instaliacijas: šviesos tapybą erdvėje, videoprojekcijas ant erdvinių figūrų (vigvamo ir gervės), kubą-kambarį, kuris vaizdavo Amerikos kultūrą iš vidaus ir iš išorės.

Džiaugiamės, kad mūsų mokiniams pavyko atskleisti bendrą projekto temą – „Pasaulio kultūros“ ir paįvairinti šventę neįprastais sprendimais.

Apie šventę žiniasklaidoje: bernardinai.lt ir panevezys.lt.