Kalėdų mugė - džiaugsmo ir šilumos šventė!

Šeštadienį įvykusi Kalėdų mugė – tai džiaugsmo ir šilumos kupina šventė, kurią sukūrėme visi kartu. Kai taip gera, norisi dėkoti:

AČIŪ šventės organizatoriams, būreliui mamų ir mokytojų, kurie šiemet vėl įpūtė naujų vėjų į jau tradicinę šventės programą ir viską sustygavo taip, kad niekas nebūtų pamiršta.

AČIŪ tėveliams, svečiams, mokytojams ir vaikams, kurie organizavo įvairias kūrybines dirbtuvėles. Ne vienas išėjo iš šventės nešinas pačių pasigamintu Advento vainiku, šiaudiniu sodu, tamsą įveikiančiu kardu, vaško žvake ar žaisliuku eglutei.

AČIŪ prekiavusiems savo rankdarbiais turguje. Kaip smagu, kad į mokyklą vėl sugrįžo velti ir siūti nykštukai, žvėreliai, paukšteliai, netrūko ir natūralaus muilo, bei kitų gražių ir praktiškų daiktų.

AČIŪ kavinėms už sotų troškinį, kvapnią kavą bei arbatą ir saldžius gardumynus, o penktokams už meduolius, be kurių neįsivaizduojamos didžiosios metų šventės.

AČIŪ muzikantams ir dainininkams, savo atlikimu tiesiog užbūrusiems šventės dalyvius ir už „Muzikinę dėžutę“, kurioje buvo galima išbandyti įvairius instrumentus, improvizuoti ir čia pat kurti naujus muzikinius šedevrus.

AČIŪ už šiltus pokalbius, pagyrimus ir pastabas.

AČIŪ padėjusiems įrengti ir sutvarkyti patalpas, dirbusiems valiutos keityklose, prižiūrėjusiems mažuosius šventės dalyvius ir ant suremontuotos kėdės prisėdusiems pokalbiui su Jonu.

AČIŪ dalyvavusiems, pirkusiems ir aukojusiems, palikusiems mokyklai dalį ar net visą savo uždarbį.

Per Kalėdų mugę į mokinių projektų paramos fondą buvo surinkta 3300 Eur!

Praeitų mokslo metų Kalėdų mugės ir Pavasario šventės lėšos buvo panaudotos:

3 kl. – 600 Eur namelio statybai

5 kl. – 300 Eur olimpiadai

6 kl. – 1500 Eur kelionei į Lenkiją (į kalnus)

7 kl. – 100 Eur baidarių žygiui

8 kl. – 500 Eur kelionei į Estiją

9 kl. – 550 Eur batikos projektui ir žemės ūkio praktikai

10 kl. – 100 Eur geodezinei praktikai

11 kl. – 1500 Eur meno kelionei į Berlyną

Visų iš mokyklos vardu

Giedrė

P.s. Pasigrožėkite mokyklos eglute, kurią puošia mugės metu pagaminti žaisliukai.