Atsiliepimai iš šviesų festivalio „Beepositive 2017“

Spalio 14-tos vakarą Pilaitės dangų nušvietė meninkų sukurtų instaliacijų šviesos. Tai kasmetinis šviesų instaliacijų festivalis „Beepositive“. Jame jau antrą kartą dalyvavo ir mūsų mokyklos 11-tos ir 12-tos klasių mokiniai su savo sukurtais šviečiančiais objektais. Nors oras buvo klaikus, montuojant instaliacijas ištisą dieną lijo, prasidėjus renginiui lietus taip pat nesitraukė, tačiau atrodo, kad žiūrovų tai neišgąsdino ir iki pat vidurnakčio minios žmonių gėrėjosi nuostabiu reginiu.

Pasiklausykim ką apie renginį mums papasakojo pačios dalyvės.

Gaja (12 kl.)

Instaliacija „Vienas“

Šviesos festivalyje „Beepositive“ planavau sudalyvauti dar praeitais metais, bet nespėjau užbaigti instaliacijos, todėl sudalyvavau šiemet. Festivalis buvo įspūdingas, tik nuvylė organizacija. Tą vakarą smarkiai lijo ir toje dalyje, kur buvo mano instaliacija, nuolat dinginėjo elektra. Kitoms instaliacijoms galbūt tai taip labai netrukdė, bet maniškė buvo toliau nuo kelio ir pastebima tik šviečiant, todėl daug kas jos nematė ir tai mane liūdino. Vis dėlto viešai pademonstruoti savo kūrinį buvo labai gera patirtis ir rezultatu esu patenkinta. Planuoju nenuleisti rankų ir dar ne kartą sudalyvauti festivalyje su naujais darbais.

Gabija (12 kl.)

Instaliacija „Lengva svajonė“

Šviesų festivalis man labai patiko, trumpai buvau apibėgusi dalį šio renginio ir mane tikrai sužavėjo. Kaip dalyvė, galiu pasakyti, kad man buvo visai linksma, nepaisant blogo oro ir elektros dingimo, nuotaiką keldavo žiūrovų susižavėjimas mano šviesos instaliacija, bei žmonės, kurie praskaidrindavo nuotaiką. :)

Gabija S., Rūta, Rasa, Gabija D., Rėja (11 kl.)

Instaliacija „Laiko tėkmė“

Festivalio idėja ir instaliacijos buvo įspūdingos. Nepasant to, kad žmonių smalsumas truputį sugadino mūsų instaliaciją, renginys pavyko ir buvo smagu. Ačiū organizatoriams ir savanoriams už pagalbą.

Renginio organizatorius Andrius Ciplijauskas dėkojo mūsų mokyklos mokiniams už dalyvavimą, atsiprašė už techninius nesklandumus ir kvietė dalyvauti kitais metais.