Advento mugė jau gruodžio 2 d.!

Kviečiame jaukiai ir smagiai praleisti šį šeštadieni VIVA mokykloje - čia šurmuliuos visų laukta Advento mugė!

Ateikite susitikti, pabendrauti, palaikyti, paremti, pasisemti idėjų ir geros nuotaikos. Atsiveskite savo draugus ir pažįstamus.

Tai labdaringas renginys, jo metu surinktos lėšos yra skiriamos mokinių projektams ir kelionėms.

MUGĖS PROGRAMA

Verta pamatyti ir išgirsti:

11.00 Violončelių orkestro koncertas (sporto salėje)

12.00 ir 12.30 Šešėlių spektaklis "Prekijo sapnas" (11 klasėje)

13.00 Šokis su vėduoklėmis tamsoje. Atliks Rasuolė ir Saulė iš 5 klasės. (euritmijos salėje)

Verta išbandyti:

Kardų gamyba (drožybos klasėje)

Vainikų pynimas (darbų kabinete)

Eglučių kūrimas (valgykloje)

Žvaigždžių lankstymas, vitražai (bibliotekoje)

Kalėdinis paštas (4 klasėje)

Žvakių liejimas (2 klasėje)

Meduolinė „Meduolių džiazas“ (5 klasėje)

Verta aplankyti:

Dovanų turgelis (9 klasėje ir fojė)

Kvapų instaliacija (6 klasėje)

Salotų kavinė (10 klasėje)

Rimto maisto zona (1 klasėje)

Sriubinė (3 klasėje)

Arbatinė (11 klasėje)

Vaikų kambarys (euritmijos salėje)

Turguje lauks Knygų Kalėdų krepšys. Įdomių ir mokyklai reikalingų knygų sąrašą rasite čia https://www.knygukaledos.lt/dovanokite-bibliotekoms/vilniaus-apskritis/vilniaus-valdorfo-mokyklos-biblioteka

Galite ateiti su dovanomis :)

Šventė vyks nuo 11.00 val. iki 15.00 val. Po 15.00 val. prasidės labai įdomi ir svarbi mugės dalis - "Grąžinkime tvarką į mokyklos erdves". Kviečiame visus aktyviai dalyvauti.

Mugės metu visi atsiskaitymai vyksta specialia valiuta - Lutais, kuriuos galima bus išsikeisti „keityklose“. 1 Lutas lygus 1 eurui.

Susitikime!

Organizatoriai