Penktadienį Mykolinės!

Mes, švento Mykolo drąsūs kariai,
Tamsą išvejam su šviesa.

Kur tavo kardas, Mykolo žmogau!
Skirtas jis tamsai išvaryt!

Kardas šis iš saulės šilumos,
Slibiną galim juo nugalėt.

Tie, kas pajėgia šviesą nešt,
Tai švento Mykolo riteriai!

Jau šių metų rugsėjo 28 d. (9:30) Valdorfo bendruomenės nariai rinksis Verkių regioniniame parke tarp Also ir Bevardžio ežerų paminėti Mykolinių.

Šv. Mykolas arkangelas, Dievo pasiuntinys, galingiausias kovotojas su piktosiomis dvasiomis, Šviesos riterių vadas. Šv. Mykolas yra Dievo Sąmonės, tikėjimo, gynybos, tobulumo ir valios įsikūnijimas. Iš savo šventosios buveinės jis išeina su mėlynojo žaibo angelų legionais į bet kurią pasaulio dalį ginti Šviesos vaikų ir laisvės Žemėje.

Šią dieną tradiciškai yra žaidžiamas Mykolinių žaidimas, kurio pradžią ir pabaigą skelbia trimitas. Žaidimo dalyviai : žmonės, drakonai, angelai, turi savo teritorijas ir tikslus. Viskam vadovauja Arkangelas. Po žaidimo bendruomenės nariai galės paskanauti košės, tradicinio obuolių pyrago, simbolizuojančio derliaus nuėmimą.

Svarbiausia, žaidime dalyvauja visi, stebėtojų nėra. Tikimės ir linkime puikios nuotaikos, nepamirštamų įspūdžių, daug emocijų.

9.30-10.00 renkamės

10.00-13.00 žaidžiame

13.00-14.00 tvarkomės, pietaujame ir išvykstame

Pietūs bus pagaminti visiems vaikams. Turėkite turistinius dubenėlius, puodelius ir valgymo įrankius.

Kas tik galite, atsivežkite tradicinį Mykolinių obuolių pyragą.

Popiečio grupės penktadienį nebus.

Kaip nuvykti į žaidimo vietą?

Žaidimas vyks Verkių miške.

Autobusais Nr. 35, 36, 66 ir 76 važiuoti iki stotelės "Ežerėliai" (kita po "Verkių rūmai"), pereiti gatvę ir eiti dviračių taku (apie 700 m) iki žaidimo vietos, kuri bus paženklinta (raudonu kaspinu ar pan.).

Važiuojančių automobiliais dėmesiui!

Pernai dėl parkavimo Gulbinėlių ir Žaliųjų ežerų gatvių šalikelėse buvo trikdomas eismas. Gavome pastabą iš parko direkcijos dėl automobilių statymo ant žolės. Prašome atkreikti į tai dėmesį!

Parkavimo vietos Gulbinėlių gatvėje yra labai ribotos. Siūlome automobilius palikti aikštelėje prie Verkių dvaro arba prie Kurklių stotelės (reikia pravažiuoti žaidimo vietą, šalia yra žalias namas).

Apranga:

Žmonių apranga įprasta, patogi, atitinkanti sezoną (neperšlampantys drabužiai, avalynė).

Angelai apsijuosia galvas baltomis juostomis ir apsisiaučia baltais apsiaustais (gali būti paprasta balta paklodė).

Slibinai turėtų susikurti slibinišką charakterį atitinkantį įvaizdį, pagrindinės spalvos juoda ir raudona.

Tėveliai, padėkite savo vaikams pasiruošti šventei. Padėkite jiems pasirinkti tinkamus drabužius, susitarkite tarpusavyje, kas galėtų pavežėti iki vietos ir parvežti namo. Neužmirškite įdėti priešpiečių, gėrimų bei turistinio dubenėlio, šaukšto, puodelio.

Tėveliai taip pat dalyvauja žaidime ir turi laikytis visų žaidimo taisyklių.

Smagaus žaidimo!