12+ klasė

Jau nuo šio rugsėjo Vilniaus Valdorfo mokykla siūlo papildomus mokymosi metus 12+ klasėje.

Kas tai – 12+ klasė?

Valdorfo mokyklos paskutiniųjų metų programa yra plati ir visaapimanti.
Mokiniai, užsiimdami akademine, menine, praktine, socialine veikla tobulina gebėjimus įvairiose srityse, sužino savo stipriąsias puses ir atranda naujus pomėgius. Pastebime, kad daliai jaunuolių reikia daugiau laiko mokymuisi ir apsisprendimui, kokį tolimesnį kelią jie norėtų rinktis.
Dėl gausios programos ir veiklų įvairovės bei norėdami, kad mokiniai labiau subręstų, plėstų ir gilintų savo mokymosi bei profesinius interesus per daug neskubinami, siūlome papildomus mokymosi metus, per kuriuos jaunuoliai galėtų sutelkti dėmesį į pasirengimą brandos egzaminams ir sėkmingai juos išlaikyti.

Papildomi mokymosi metai nėra privalomi ar būtini, jie pasirenkami laisvai.

Kam naudinga 12+ klasė?

---Mokiniams, kurie norėtų mokytis A lygiu (išplėstinis kursas) kitus dalykus, nei jau mokėsi 11-12 klasėje.

---Mokiniams, kurie norėtų papildomai pasiruošti ir perlaikyti brandos egzaminus.

---Mokiniams, kurie nėra baigę vidurinio ugdymo programos (dvylikos klasių) ir norėtų ją baigti bei įgyti brandos atestatą.

Plačiau apie 12+ klasę skaitykite čia.

Daugiau informacijos į jums rūpimus klausimus tel. 8 5 2137041, el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. !