Stovykla "Valdorfiečių vasara"

Džiaugiamės jau tradicija tampančia pradinukų stovykla, vykstančia 2020 m. birželio 8-12 d. Daugiau informacijos čia.

Valdorfo pedagogė: nenuvertinkime vaikystės

Kada vaikas jau yra pasiruošęs eiti į pirmą klasę: tada, kai išmoksta skaityti ar įlipti į medį? Kodėl tėvai neretai apsirinka manydami, kad jų vaikas jau pakankamai subrendęs mokyklai ir kodėl ikimokyklinukai privalo reguliariai ...nuobodžiauti? Vilniaus Valdorfo mokykla parengė įdomų ir naudingą interviu su patyrusia Valdorfo pedagoge Roma Turčinavičiene.

Skaityti daugiau...

1,2 %

Mieli mokyklos bičiuliai,

Kviečiame 1,2 proc. pajamų mokesčio kaip paramą skirti Vilniaus Valdorfo mokyklai. Šia teise gali pasinaudoti nuolatinis Lietuvos gyventojas, kuris per mokestinį laikotarpį gavo bet kokios rūšies apmokestinamųjų pajamų (tarp jų ir gyventojas, vykdantis veiklą pagal verslo liudijimą). Vilniaus Valdorfo mokyklai ši parama labai reikalinga ir kiekvienais metais yra panaudojama atsakingai. Ankstesniais metais už gautas lėšas buvo įrengiama žaidimų aikštelė, tveriama tvora, taip pat pinigai buvo skirti sporto aikštelės įrengimui.

2019 metų pabaigoje mus pasiekė džiugi žinia – 2018 metais Jūs skyrėte mokyklai 12120 eurų, kuriuos panaudojome pastato rekonstrukcijai!
Labai ačiū visiems!

Prašymo formą FR0512 reikia užpildyti iki gegužės 1 d. naudojantis EDS deklaravimo sistema. Svarbu žinoti mokyklos įmonės kodą: 300542858


Išsamiau apie 1,2 proc. paramos skyrimą