Tapk mokytoju!

Kviečiame atsiliepti tuos, kurie jaučiate pašaukimą būti mokytojais.

Laukiami įvairių dalykų mokytojai. Užsiregistravusius galėtume pakviesti savanoriauti, pavaduoti mokytojus, dalyvauti mūsų paskaitose ir seminaruose. Niekada negalime žinoti, kada mums prireiks naujo mokytojo...

Registruokitės siųsdami savo gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. . Temos laukelyje nurodykite Tapk mokytoju.

Iš visų kandidatų tikimės, kad į skelbimą atsiliepėte neatsitiktinai, kad jaučiate pašaukimą būti mokytoju, Jums yra artimos Valdorfo pedagogikos vertybės, esate atviras, iniciatyvus ir kūrybiškas, nebijote iššūkių, esate pasiruošęs nuolat mokytis bei ugdyti save.

Teiraukitės telefonu 8~5 2137041 (kviesti Giedrę).


Tęstiniai mokymai
Valdorfo mokytojo kvalifikacijai įgyti

Visa mokymų trukmė – treji metai. Mokymų programą sudaro 10 sesijų per metus. Mokymus veda patyrę lektoriai iš Lietuvos, Norvegijos, Armėnijos ir kt.

Programos dalyviams, išklausiusiems visas programoje numatytas temas, atlikusiems praktines užduotis ir savarankiškus darbus, bus išduotas Valdorfo mokytojo kvalifikacijos pažymėjimas. Mokymai vyks Kaune arba Vilniuje.

Numatomas mokestis vienam savaitgaliui 30 eurų. Mokestį galima sumokėti iš mokinio krepšelio lėšų.

Daugiau informacijos:ČIA.