Priėmimas


Priėmimas į pirmą klasę.

Priėmimas į 2022 metų pirmą klasę yra pasibaigęs, tačiau galite užpildyti prašymo formą ir atsiųsti ją el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. – būsite įtraukti į laukiančiųjų sąrašus.

Priėmimo prašymo forma atsisiuntimui: 202201_Priėmimo_anketa_Vardas_Pavardė

Dokumentus, į einamųjų kalendorinių metų rugsėjo pirmąją klasę, priimame tų metų sausio mėnesį. T.y. 2023 metų sausį priimsime dokumentus į 2023 rugsėjo pirmąją klasę. Dokumentus priimame tik einamaisiais metais, pateikti prašymą į mokyklą prieš keletą metų - galimybės nėra.


Priimant į pirmą klasę pirmenybė teikiama vaikams:


- kurių tėvai laiku pateikė prašymą,
- mokykloje jau turintiems brolių/ sesių/ dirbančių tėvų,
- iš motyvuotos mokytis būtent mūsų mokykloje šeimos,
- baigusiems Valdorfo darželius.

Priimant į mokyklą vertinama vaikų branda, o ne jų gebėjimai, pripažįstant, kad kiekvienas yra vertingas toks, koks yra. Taip pat atsižvelgiama į tai, kiek klasėje gali mokytis specialiųjų poreikių turinčių vaikų.

Pirmenybė negarantuoja priėmimo į mokyklą. Pavyzdys – broliai ir sesės gali būti nepriimti, atsižvelgiant į vaiko būseną, bendradarbiavimo su šeima patirtį.


Priėmimas į kitas klases.

Į kitas klases priimame mokinius tik esant laisvai vietai. Laisva vieta gali atsirasti mokiniui išėjus iš mokyklos – retai, bet mokinių kaita mokykloje vyksta.

Prašymo pateikimas:

El. paštu – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. atsiųskite laisvos formos prašymą – motyvacinį laišką (būtinai nurodant telefono numerį), būsite įtraukti į laukiančiųjų sąrašus.

Vienas iš pagrindinių kriterijų priimant vaiką į mokyklą – yra motyvacija tapti būtent Vilniaus Valdorfo mokyklos bendruomenės dalimi.

Esant galimybei priimti naują mokinį į klasę, klasės mokytojai susipažįsta su laukiančiųjų sąraše esančiais prašymais, atrinktus kandidatus prašo užpildyti anketą, kviečia į pokalbį.

Susisiekiama tik atsilaisvinus vietai ir tik mokytojams nusprendus pasikviesti šeimą į pokalbį. Pokalbis nėra priėmimo į mokyklą garantija. Sprendimas dėl priėmimo vyksta pokalbiams pasibaigus. Apie sprendimą šeimai praneša klasės mokytojai.

Nesant galimybės priimti Vilniaus Valdorfo mokykloje kviečiame pasidomėti kitomis Valdorfo mokyklomis Vilniuje: Vilniaus Valdorfo Žalioji mokykla , Vilniaus Valdorfo Atviroji mokykla.