Priėmimas

Priėmimas į pirmą klasę.

Skelbiamas bendras 2023 metų būsimų pirmokų priėmimas į visas tris Vilniuje veikiančias Valdorfo mokyklas. Prašymai priimami iki sausio 31 dienos. Priėmimo prašymo formą ir kitą svarbią informaciją rasite : Lietuvos Valdorfo mokyklų asociacijos tinklapyje.

Sausio 12 d. 18 val. vyks nuotolinis Bendras mokyklų prisistatymas ir klausimai atsakymai. Facebook renginio nuoroda.

Sausio 19 d., 18:30 val., mūsų mokykloje vyks būsimųjų pirmokų šeimų susitikimas. Facebook renginio nuoroda.

Priėmimas į kitas klases.

Į kitas klases priimame mokinius tik esant laisvai vietai. Laisva vieta gali atsirasti mokiniui išėjus iš mokyklos – retai, bet mokinių kaita mokykloje vyksta.

Prašymo pateikimas:

El. paštu – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. atsiųskite laisvos formos prašymą – motyvacinį laišką (būtinai nurodant telefono numerį), būsite įtraukti į laukiančiųjų sąrašus.

Vienas iš pagrindinių kriterijų priimant vaiką į mokyklą – yra motyvacija tapti būtent Vilniaus Valdorfo mokyklos bendruomenės dalimi.

Esant galimybei priimti naują mokinį į klasę, klasės mokytojai susipažįsta su laukiančiųjų sąraše esančiais prašymais, atrinktus kandidatus prašo užpildyti anketą, kviečia į pokalbį.

Susisiekiama tik atsilaisvinus vietai ir tik mokytojams nusprendus pasikviesti šeimą į pokalbį. Pokalbis nėra priėmimo į mokyklą garantija. Sprendimas dėl priėmimo vyksta pokalbiams pasibaigus. Apie sprendimą šeimai praneša klasės mokytojai.

Nesant galimybės priimti Vilniaus Valdorfo mokykloje kviečiame pasidomėti kitomis Valdorfo mokyklomis Vilniuje: Vilniaus Valdorfo Žalioji mokykla , Vilniaus Valdorfo Atviroji mokykla.