Gavome Erasmus+ finansavimą

Norime pasidžiaugti, kad gavome Erasmus+ finansavimą dviejų metų trukmės projekto „Kompetencijos, kūrybiškumas ir metodų įvairovė – modernaus mokymo(si) pagrindas“ įgyvendinimui. Pagrindiniai, bet ne vieninteliai projekto tikslai: susipažinti su naujais, efektyviais mokymo(si) metodais, įsigilinti į portfolio metodą ir jo taikymo galimybes, įgyti platesnės tarpkultūrinės patirties.

Šio projekto metu 2017 ir 2018 metų pavasarį mokytojai turės galimybę dalyvauti tarptautinėje pedagoginėje savaitėje Kaselyje. Tai – ypatingas renginys, kuriame paskaitas skaito patyrę Valdorfo pedagogikos specialistai, patirtimi dalijasi mokytojai iš įvairių Europos Valdorfo mokyklų.

Planuojame ir toliau gilintis į portfolio metodą. Jau šį rudenį mūsų mokyklos mokytojai vyks į darbo stebėjimo vizitą Potsdamo Valdorfo mokykloje, kuri turi nemažą patirtį šioje srityje ir iš esmės yra pakeitusi požiūrį į mokymą ir vertinimą.

Tikimės, kad dalyvaudami šiame projekte mūsų mokyklos mokytojai ne tik patobulins savo profesines kompetencijas, bet ir įgis naujų idėjų ir įkvėpimo tolesniam darbui.