2022 m. pirmokų priėmimas

Skelbiame bendrą 2022 metų būsimų pirmokų priėmimą į visas tris Vilniuje veikiančias Valdorfo mokyklas.

Visi, kurie jaučiatės pakankamai susipažinę su Valdorfo pedagogika ir pasirinkę Jums tinkančią Valdorfo mokyklą Vilniuje, atsisiųskite prašymo formą, užpildykite ir pateikite šiame puslapyje žemiau esančioje formoje.

Priėmimo prašymo forma atsisiuntimui: 202201_Priėmimo_anketa_Vardas_Pavardė

Atsisiųskite, užpildykite, pasirašykite ir išsaugokite elektroniniu formatu prašymą (patogiausia pdf).

Pateikite prašymą naudodamiesi šia nuoroda:

Sėkmingą įkėlimą lydi automatinis Google Forms patvirtinimas nurodytu elektroniniu laišku. Pastebėjome, kad pernai apie 1% visų pareiškėjų nepavyksta įkelti failo, tokiu atveju siųskite PDF adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ir laukite patvirtinimo raštu.

Prašymai priimami elektronine forma nuo 2022 01 01 iki 2022 01 31 . Vėliau nuoroda irgi bus aktyvi, pavėlavusiems, kurie patenka į papildomą sąrašą. Laukiame prašymų bet kuriuo laiku, iki mokslo metų pabaigos.

Prašymai į visas mokyklas priimami per tą pačią nuorodą, informacija pateikiama visų mokyklų ir asociacijos tinklapiuose.

Priėmus dokumentus, mokyklų priėmimo grupės susisiekia su pareiškėjais dėl papildomų klausimų/susitikimų/kita pagal mokyklų vidinę tvarką.

Visi pareiškėjai informuojami apie priėmimo rezultatus kaip įmanoma greičiau. Informuoja mokyklos, kurias nurodėte pirmuoju prioritetu.

Visi, kas turite klausimų, prašome pasinaudoti galimybėmis peržiūrėti virtualių susitikimų/paskaitų įrašus. Vyks bendras visų trijų mokyklų ir interesantų susitikimas. Be to, kiekvienoje mokykloje atskiru laiku vyks susipažinimo, klausimų-atsakymų susitikimai.

Paskaitų įrašų ir susitikimų sąrašas:

Valdorfo mokyklų pradžia pasaulyje ir Lietuvoje. Bendruomeniškumas. Video 1 dalis > ir 2 dalis>

Ko mokomės Valdorfo mokykloje? Video 1 susitikimas > ir 2 susitikimas >

Bendras mokyklų prisistatymas ir klausimai-atsakymai – 2022 m. sausio 18 d. 18 val. virtualiai. Pilna informacija čia >>>
Klausimai – atsakymai, Vilniaus Valdorfo mokykla, 2022 m. sausio 25 d. (netrukus papildysime informaciją).
Klausimai – atsakymai, Vilniaus Valdorfo Žalioji mokykla, 2022 m. sausio 22 d. 11 val. mokykloje Skirgiškėse (netrukus papildysime informaciją).
Klausimai – atsakymai, Vilniaus Valdorfo Atviroji mokykla (netrukus papildysime informaciją)

Tikimės, kad informaciniai renginiai ir susitikimai padės Jums labiau pažinti Valdorfo pedagogiką, mokyklas, apsispręsti ir motyvuotai pateikti priėmimo dokumentus.

Iki susitikimo!

Bendro priėmimo į Vilniaus Valdorfo mokyklas grupė

Gera buvo susitikti Advento mugėje!

Šiandien mokykloje vėl kvepėjo imbieriniais meduoliais, liejamomis žvakėmis ir pinamais Advento vainikais. Čia vyko tradicinė mugė, kurios metu visi surenkami pinigai skiriami klasių projektams bei veikloms.

Tariame visiems dalyvavusiems "ačiū" ir linkime ramaus švenčių laukimo!

Konstantino Karašausko nuotraukos

Jurgitos Bieliūnienės nuotraukos

Mykolinės 2021

Emilijos Agurkytės nuotraukos

Stovykla "Valdorfiečių vasara" mokykloje

Tradicinė kūrybinė pradinių klasių mokinių vasaros stovykla Valdorfiečių vasara 2021 vyks mokykloje,
birželio 14-18 d., nuo 9.00 iki 17.30.

Dalyvių skaičius stovykloje – 60. Stovykla skirta 1-4 klasių mokiniams, pirmenybė teikiama Vilniaus Valdorfo mokyklos moksleiviams.

Stovyklos dalyvio mokestis visai savaitei – 55 €. Stovykla dalinai finansuojama Vilniaus miesto savivaldybės.

Dėl visų saugumo, rekomenduojame pirmąją stovyklos dieną mokiniams atlikti greituosius testus: naudotis mokykloje turimais nosies landos testais (nemokamai) arba seilių testais, kuriuos galite įsigyti vaistinėse ir atsinešti į mokyklą. Savitestavimas vyks mokykloje.