Gera buvo susitikti Advento mugėje!

Šiandien mokykloje vėl kvepėjo imbieriniais meduoliais, liejamomis žvakėmis ir pinamais Advento vainikais. Čia vyko tradicinė mugė, kurios metu visi surenkami pinigai skiriami klasių projektams bei veikloms.

Tariame visiems dalyvavusiems "ačiū" ir linkime ramaus švenčių laukimo!

Konstantino Karašausko nuotraukos

Jurgitos Bieliūnienės nuotraukos

Mykolinės 2021

Emilijos Agurkytės nuotraukos

Stovykla "Valdorfiečių vasara" mokykloje

Tradicinė kūrybinė pradinių klasių mokinių vasaros stovykla Valdorfiečių vasara 2021 vyks mokykloje,
birželio 14-18 d., nuo 9.00 iki 17.30.

Dalyvių skaičius stovykloje – 60. Stovykla skirta 1-4 klasių mokiniams, pirmenybė teikiama Vilniaus Valdorfo mokyklos moksleiviams.

Stovyklos dalyvio mokestis visai savaitei – 55 €. Stovykla dalinai finansuojama Vilniaus miesto savivaldybės.

Dėl visų saugumo, rekomenduojame pirmąją stovyklos dieną mokiniams atlikti greituosius testus: naudotis mokykloje turimais nosies landos testais (nemokamai) arba seilių testais, kuriuos galite įsigyti vaistinėse ir atsinešti į mokyklą. Savitestavimas vyks mokykloje.

1,2% parama

Mieli mokyklos bičiuliai,

būkime bendruomeniški ir skirkime 1,2 proc. GPM mokyklai ir šiais metais.

Mums tai nieko nekainuoja, o mokyklai tai gali būti gyvybiškai svarbu. Šiemet jūsų skirta parama ir toliau būtų panaudota sukaupti rezervui, kuris padėtų įveikti krizės sukeltus padarinius.

Prašymo formą FR0512 reikia užpildyti iki gegužės 1 d. naudojantis EDS deklaravimo sistema.

Svarbu žinoti mokyklos įmonės kodą: 300542858