Šimtadienio nuotaikos

P2240165Vasario pabaigoje mūsų mokykloje praūžė šimtadienis. Linksmą šventę abiturientams suorganizavo vienuoliktokai ir dešimtokai.

Šventės tema – avangardas. Dalyviams tikrai netrūko išmonės pasirenkant šventės temą atitinkančią aprangą. Netikėtai panaudoti plastikiniai puodeliai, šiukšlių maišai, pakavimo plėvelė ar kompaktiniai diskai, keisti galvos apdangalai, provokuojantys papuošalai iš cigarečių pakelių, raktų, atvirkščiai dėvimas švarkas - visa tai, ko ir siekia avangardas – stebinti, provokuoti, mesti iššūkį.

Svarbiausi šventės dalyviai abiturientai, o jų šiemet dvylika, tarytum tikros „žvaigždės“ pirmiausiai buvo apdovanoti už praėjusių metų nuopelnus. Specialūs prizai „Barbės“ buvo įteikti šių nominacijų laimėtojams: šviesuoliui, kodėlčiukui, komentatoriui, sportininkui, merginų numylėtiniui, moterų grožio ekspertui, geriausių draugų porai, didžiausiam pokyčiui, moksliukui, didžiausiam linksmuoliui ir šilčiausiam žmogui.IMG_1230

Vėliau mūsų abiturientai dalyvavo konkurse „Avangardas gyvenime“. Mokytojos Nijolė ir Olga pristatė kandidatų anketas.

Tai dvylika jaunų žmonių, kurių vertybės - meilė ir šeima, meilė ir daina, draugystė, privati nuosavybė, kokybė ir dorybė, ištikimybė, švara, padori apranga, sveikas maistas - sveikata, stilius, šviežios žinios, senas geras humoras, tyla.

IMG_8192Jie turi įvairių siekių ir planų: užkopti į meno pasaulio viršūnes, išmatuoti visą pasaulį, sukurti tokius namus, kurie priimtų visus, pasodinti prie kiekvienų Lietuvos rūmų po Versalio parką, visus apgaubti meile savo SPA centre, nusifilmuoti seriale „Kobra 12“, Lietuvos vardą įausti į pasaulio rūbą, dainuoti ir siekti, kad daina skambėtų visoje žemėje, ekonomiškai mąstyti ir diegti naująsias technologijas, draugus ir turtus dauginti kvadratu, tapti prezidentu. Kandidatų rimtą nusiteikimą ir ryžtą skelbė šūkiai: „Būk teisinga, Lietuva!“, „Turėk visko, Lietuva!“, Būk moderni, Lietuva!“, „Dainuok iš širdies, Lietuva!“, „Žydėk, Lietuva!“, „Ištiesk savo nugarą, Lietuva!“, „Sportuok, Lietuva!“, Būk madinga, Lietuva!“, Nesirk, Lietuva!“, „Būk ryški, Lietuva!“, „Nenukrypk nuo kelio, Lietuva!“, „Būk romantiška, Lietuva!“.

Linkime mūsų kandidatams sėkmės ruošiantis šio „konkurso“ finalui, kuris įvyks jau mažiau nei po 100 dienų.

Daugiau akimirkų iš renginio rasite Galerijoje.

Parašė Giedrė