Stalo teniso turnyras

Lapkričio mėnesį mūsų mokyklą buvo apėmęs stalo teniso virusas: vyko 7 – 12-tų klasių mokinių bei mokytojų stalo teniso turnyras. Jame dalyvavo 19 mokinių ir 5 mokytojai.

Pirmąją vietą iškovojo jau ir anksčiau prakaitą šešerius metus stalo teniso treniruočių salėje liejęs dešimtokas Mykolas. Nušluostė nosis visiems - ir draugams, ir mokytojams. Kitas dvi prizines vietas pasidalijo vyresnės kartos atstovai: drožybos mokytojas Simas bei septintos klasės mokytojas - Vytautas. Ketvirtąją vietą bendroje įskaitoje ir antrąją vietą tarp mokinių užėmė vienuoliktokas Arnoldas.

Turnyras baigėsi įspūdinga finaline kova bei visiems turnyro dalyviams skirta stalo teniso parodomąja pamoka, kurią pravedė sporto mokyklos „Tauras“ treneris Artūras Orlovas bei Lietuvos jaunučių grupėje pirmoji raketė Eglė Orlovaitė.

Dalyvių mintys po turnyro:

Aurys (8 klasė): „Man stalo tenisas yra puikus būdas per pertraukas ir po pamokų „prastumti“ laiką. Tai ne tik smagi fizinė veikla, bet ir bendravimas su „įvairiausio plauko“ žmonėmis, naujų draugų suradimas.”

Mokytojas Vytautas: „Kamuoliukas per turnyrą salėje tuksėti pradėdavo jau apie septintą ryto. Tas ritmingas garsas su, atrodytų, atsitiktiniais džiugesio ir pykčio šūksniais kartkartėmis nutrūkdavo per pamokas. Baigdavosi jau vėlai vakare. Plušo visi - ir žaidėjai, ir palaikantieji.”

Mokytojas Mindaugas: „Iš tiesų tai buvo atkaklios ir azartiškos kovos. Vienas prieš kitą kovoti stojo geriausi draugai, brolis prieš brolį, kolega prieš kolegą, mokinys prieš mokytoją, mergina prieš vaikinus. Tačiau, nors prizininkais tapo tik keli žaidėjai, manau, pagrindinis šio turnyro laimėjimas buvo gera nuotaika, sportas ir noras tobulėti.“

Dėkojame dešimtokui Titui už renginio nuotraukas!

Mokytojai M. Kliokmanas ir V. Miežys.