El.dienynas

Šiemet esame nusprendę naudotis leidyklos "Šviesa" sukurtu elektroniniu dienynu - E D U K A !
El. dienynas, kaip ir ankstesnysis tarnaus mokinių lankomumui bei įvertinimams žymėti; esant poreikiui, namų darbų užduotims susižinoti; taip pat, gali padėti geriau suplanuoti mokyklos renginius ir bendras veiklas.
Imkime, prisijunkime, patyrinėkime!!!


EDUKA dienynas prisijungimui


Pirmuosius prisijungimo duomenis tėveliai (nuo 6 kl.) bei mokiniai (nuo 8 kl.) gauna iš klasės mokytojų. Kilus klausimams, pametus/pamiršus prisijungimus ar esant bet kokiam rūpesčiui, kurio negalite išspręsti, mielai kreipkitės į mokytoją Emiliją, EDUKOS dienyno administratorę mokykloje (Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ).


EDUKA naudojimo vadovas tėvams/globėjams