Susitikimas su būsimųjų pirmokų šeimomis

Susitikimas su būsimųjų pirmokų šeimomis

Norintys apsilankyti Vilniaus Valdorfo mokykloje ir susipažinti su čia dirbančiais pedagogais, kviečiami sausio 19 dieną, ketvirtadienį, atvykti į susitikimą, skirtą būsimųjų pirmokų šeimoms. Susitikimo pradžia – 18.30 val, trukmė – apie pusantros valandos.

Susitikimo metu turėsite progą pasivaikščioti po mokyklą, pamatyti pradinukų klases. Tuomet euritmijos salėje vyks trumpa paskaita apie Vilniaus Valdorfo mokyklą ir jos ugdymo ypatumus. Bus galimybė užduoti rūpimus klausimus.

Registracijos į susitikimą nėra, laukiame atvykstant. Šis renginys skirtas suaugusiems - tėvams, globėjams.

Facebook renginio nuoroda.

Iki 2023 metų sausio 31 dienos vyksta bendras 2023 metų būsimų pirmokų priėmimą į visas tris Vilniuje veikiančias Valdorfo pedagogikos mokyklas – Vilniaus Valdorfo mokyklą, Vilniaus Valdorfo Žaliąją mokyklą, Vilniaus Valdorfo Atvirąją mokyklą.

Daugiau informacijos apie priėmimą rasite čia.